En İyi Kore Dizileri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. K-Pop Haberleri
 4. »
 5. BTS Jungkook, Instagram Kullanıcı Adını Değiştirmesinin Gerçek Nedenini Deklare etti

BTS Jungkook, Instagram Kullanıcı Adını Değiştirmesinin Gerçek Nedenini Deklare etti

Merve Merve -
367 0
BTS Jungkook

2021’in sonunda, dünya çapındaki ARMY’ler, üyeleri BTS kendi Instagram hesaplarını meydana getirmeye karar verdi. Gruptaki üyelerin her biri kişiliklerini sergiledi. Resimlerini yayınlamaya erişince, kullanıcı adı ve güzel duyu seçimlerini içeriyordu. BTS Jungkook gerçek nedenini açıklamak istedi.

Bir üye bilhassa Instagram’ı için netizenlerin dikkatini çekti ve bu BTS’den başkası değildi. Jungkook!

Doğal ki, Jungkook’un kullanıcı adı seçimi ikonik hale geldi. İdol temelde “J” ve “K” hariç alfabenin tüm harflerini aldı.

16 Mart’ta ARMY’ler uyandığında, adını ve doğum yılını birleştiren @jungkook.97 ile daha rahat bir şeyle değiştirildiğini görünce Jungkook hayranlarını şok ettikten sonrasında, yakında sona ermek üzereydi.

isimsiz (11)

Ani isim değişikliğinin gerçek sebebi sonunda ortaya çıkmış şeklinde görünüyor. 18 Mart’ta Jungkook, dünya çapındaki ARMY’lerden Instagram sayfasında kendisine sual göndermelerini istediğinde hayranlarını şaşırttı, “Şu an ne yapsam iyi olur…

FOHy2l8VUAIsGsW

K-Drama’ya olan sevgisini sergilemenin yanı sıra İş teklifi, ve bir evlilik teklifine cevap veren bir fanatik, herhangi bir tavsiyede bulunmadı fakat her insanın aklında bir sual vardı.

Jungkook’a Instagram’da kimliğini niçin değiştirdiğini sordular. Birçok netizenin kendi düşünceleri olmasına karşın, Jungkook kesinlikle makul bir nedenden dolayı bunu değiştirmiş şeklinde görünüyor, açıklamış olduğu şeklinde, “Şu sebeple oldukca uzundu…

FOHzV-AVEAQda1S

Jungkook’un @jin ( dahil olmak suretiyle öteki üyelere kıyasla kesinlikle zor ve uzun bir kullanıcı adı seçtiğini inkar etmek mümkün değil.)Jin), @thv (V) ve @rkive (RM).

rm
cin
v

Sadece, hesaplar ilk kurulduğunda, J-Hope hatta Jungkook’un kullanıcı adıyla ne kadar gurur duyduğunu paylaştı ve en oldukca gurur duyduğu şeyin Jungkook’un benzeri olmayan fikirlerinin bulunduğunu doğruladı!

Jungkookie niçin hahaha Kimliğini (Kullanıcı Adı) yaptıktan sonrasında bu kadar övündü. Bizim 🐰 dedi ki ‘Jjwehope benimkine bak haha ​​bu oldukca iyi, doğru!’

— J-Hope

Ne kadar uzun bulunduğunu ve Jungkook’un ne sıklıkta telefon değiştirdiğini düşünürsek, hesabına her girişte oturum açmanın ve kullanıcı adını yazmanın zor olması şaşırtıcı değil. @abcdefghi_lmnopqrstuvwxyz gitmiş olsa da asla hatırlanası.

Kore dizi önerisi: Weightlifting Fairy Kim Bok Joo dizi hakkında daha çok detaylı data için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

BTS’ten Jungkook, Instagram Kullanıcı Adını Değiştirdi ve ARMY’ler Duygularını İçlerinde Tutamıyor.

Facebook logosu

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Yazılar

2 Yorum

 1. skz bagimlisi - -

  1.de lee knowu beklerdim

  1. Merve - -

   Senin için listeyi güncelleyeceğiz. 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir