En İyi Kore Dizileri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. K-Pop Haberleri
 4. »
 5. BTS’ten Jungkook, “In Our Prime” Hit Filminin Gişe Direktörüne Iyi mi İlham Verdi?

BTS’ten Jungkook, “In Our Prime” Hit Filminin Gişe Direktörüne Iyi mi İlham Verdi?

Merve Merve -
323 0
İn our prime lyrics

2013 senesinde çıkış yaptığından beri, BTS ARMY’ler, müzisyenler ve hatta yönetmenler olsun, pek fazlaca insanı etkiledi. Bilhassa, kısa sürede gişe rekorları kıran bir Kore filmindeki tesiri sebebiyle ARMY’lerin dikkatini çeken bu kişinin Jungkook bulunduğunu deklare etti. In Our Prime filmi hakkında düşüncelerini dile getirmek istedi.

Son zamanlarda, Kore filmi Bizim Başbakanımızda Kore’de iki gün üst üste gişe rekorları kırdı.

Film, bununla birlikte matematik dehası olan Şimal Koreli bir sığınmacı hakkındadır. Choi Min Sik. Kimliğini gizlemek için bir lisede güvenlik görevlisi olarak çalışır ve bir öğrenciyle tanışır (Kim Dong Hwi)

Filmin yönetmeni Park Dong Hoon kısa süre ilkin film, COVID-19 esnasında çekim yapmanın iyi mi bir şey olduğu ve fazlaca daha fazlası hakkında konuşmuş olduğu hususi bir röportajda oturdu.

Bilhassa, BTS’ten Jungkook’un, bilhassa de hit parçası “Euphoria”nın, film ekibine vardığında onu iyi mi etkilediğinden bahsetti. Park Dong Hoon, Kim Dong Hwi’ye karar vermeden ilkin 250’den fazla oyuncuyla bir araya geldi ve hepsi bu şarkı yardımıyla bulunduğunu dile getirdi.

Park Dong Hoon, filmi yapmadan ilkin “Euphoria”yı tertipli olarak dinlediğini ve muhteşem film müziği şeklinde göründüğünü düşündüğünü deklare etti.

Filmi yapmadan ilkin BTS Jungkook’un şarkısı ‘Euphoria’nın filme fazlaca yakıştığını düşündüm. Her gün işe giderken dinlerdim. Şarkı, şafağı selamlayan bir çocuk gibiydi.

— Park Dong Hoon

Şarkı süresince hissettiği bu duygu, Han Ji Woo karakterini ve Dong Hwi’nin iyi mi muhteşem bir uyum bulunduğunu daha net görmesini sağlamış oldu.

Donghwi’yi ilk gördüğümde, kesinlikle onu seçmem icap ettiğini anladım. Ek olarak kendinden fazlaca emindi. Hatta seçmeler senaristliğini bile düzenledi. Nedenini sorduğumda, açıkça yanıt verme şekli bana Ji Woo’nun bu şekilde bir kişiliğe ihtiyacı bulunduğunu düşündürdü. Onu bir maceracının zihniyetine haiz olduğundan seçtim.

— Park Dong Hoon

“Euphoria”nın dünya genelinde birçok insan için esin verici bir şarkı olduğu inkar edilemez. Onu dinleyen her insana ümit ve enerji mesajları gönderir.

Hatta sokak evlatları‘ Önder patlama Chan bir keresinde solo şarkının kendisi için fazlaca hususi bir anlamı bulunduğunu paylaşmıştı. Chan’ın Odası.

Ilk olarak sözleri fazlaca güzel. Bana hakkaten güç veren bir şarkı bulunduğunu düşünüyorum. ‘Öfori’ kelimesi, onu ne süre dinlesen, hakkaten hissetmeni sağlıyor. [uplifted]. Seni ayağa kaldıran bir kelime.

— Bang Chan

| Sokak Evlatları / CANLI

Ondan sonra, şarkıdan zevk almasının tüm sebeplerinin haricinde, ona iyi mi destek olduğundan onun için en anlamlı bulunduğunu deklare etti. Ne süre kendini fena hissetse, “Euphoria” dinlemenin enerjisini tekrardan doldurmasına ve daha pozitif hissetmesine destek bulunduğunu deklare etti.

Ve şarkı, dinlediğinizde size fazlaca fazla enerji veriyor. Çalışırken yada işler hayal ettiğim şeklinde gitmezse, bu şarkıyı dinlerdim ve kendimi fazlaca fakat fazlaca iyi hissediyorum. Bu beni fazlaca daha iyi hissettiriyor.

— Bang Chan

| Sokak Evlatları / CANLI

Jungkook’un sözleri ve şarkıları vasıtasıyla verdiği bildiri, dünya genelinde insanları etkilemeye devam ediyor. Filmin devam eden başarısıyla, idolün yardımı dolaylı olsa bile, yönetmenin Jungkook’a hakkı olan kredinin verilmesini sağlaması dokunaklıydı.

Kore dizi önerisi: Bad and Crazy dizi hakkında daha çok detaylı informasyon için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Facebook logosu

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Yazılar

2 Yorum

 1. skz bagimlisi - -

  1.de lee knowu beklerdim

  1. Merve - -

   Senin için listeyi güncelleyeceğiz. 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir