En İyi Kore Dizileri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kore Dizileri
  4. »
  5. Cheese In the Trap Konusu

Cheese In the Trap Konusu

Merve Merve -
888 0
Cheese in the Trap kapak

Romantik, gençlik türünde olan dizimiz 16 bölümden oluşmaktadır. Oyuncu kadrosu ile beğenileri toplamıştır. Cheese In the Trap Konusu fakir kız, zengin oğlan temasını işlemektedir. Başrollerinde, Park Hae-Jin, Kim Go Eun, Park Ki Woong, Yu In-Young gibi önemli isimler bulunmaktadır. Yazımda Cheese İn The Trap dizisinin konusunu, oyuncu kadrosunu ve dizi hakkında yorumumu bulabilirsiniz.

Cheese In the Trap Oyuncuları

Cheese In the Trap Oyuncuları ile beğenileri toplamayı başarmıştır.

Cheese in the Trap-1
Cheese in the Trap-1

Park Hae-Jin: Üniversite öğrenci olan Yoo-Jung karakterini canlandırmaktadır. Yakışıklı, nazik ve başarılı biridir. Taerang Grup isimli Kore’nin en ünlü müzik grubunun ise tek varisidir. Üniversite de işletme bölümünde okuyor. Derslerinde oldukça başarılıdır ve üniversite de kızlar tarafından çok beğenilmektedir.

Kim Go Eun: Üniversite öğrenci olan Hong-Seol karakterini canlandırmaktadır.  Hong Seol dizinin genç ve güzel karakteridir. Fakir bir ailenin kızıdır. O yüzden okuldan sonra part-time bir işte çalışmaktadır. Derslerinde oldukça başarılıdır. Her zaman iyi notlar almaktadır. Bu sebeple de okuduğu okulda bursludur. Kendi halinde bir hayatı olan kızımızın hayatına Yoo-Jung girdikten sonra hayatı bir anda seyir değiştirecektir.

Park Ki Woong: Piyano konusunda üstün yetenekli olan Baek In-Ho karakterini canlandırmaktadır. Baek In-Ho bir sakatlık sonucu piyano çalamaz hale gelir. Şimdi ise ne yapmak istediğini bilmemektedir. Baek İn Ho, Yoo Jung’un önceden en iyi arkadaşıydı. Ancak bir gün Yoo Jung’u dayak yerken görür ve onu kurtarmak için çok kötü bir şekilde dayak yer ve eli kırılır. O günden sonra da çok sevdiği piyanoya veda etmek zorunda kalır. Bu durum için ise Yoo Jung’u suçlar. Yoo Jung ile artık azılı düşmanlardır. Yoo Jung, Baek İn Ho ve Hong-Seol arasında aşk üçgeni başlar.

Yu In-Young: Baek In-Ho’nun ablası olan Baek In-Ha karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, çalışmayı sevmeyen ama lüksünden ödün vermek istemeyen bir tip. Dizi de kardeşi Baek In-Ho’nun başını çok ağrıtıyor.

Cheese In the Trap Konusu

Dizi üniversite öğrencisi Hong Seol ve kendisinden üst sınıfta olan Yoo Jung arasındaki ilişkiyi anlatmaktadır. Hong Seol sıradan bir üniversite öğrencisidir, ailesinin maddi durumu yüzünden sürekli part-time işlerde çalışmaktadır. Yoo Jung ise zengin, başarılı ve nazik biridir. Ama görünmeyen gizli korkunç bir tarafı vardır.

Cheese in the Trap-2
Cheese in the Trap-2

Soon Ggi tarafından yazılan “Cheese in the Trap” adlı bir webtoon’e dayanmaktadır. Dizinin başlarında Hong Seol ile Yoo Jung ikilisinin arasında ki ilişki mükemmel başlar. Kızımız kendisini bir rüya da zannedecek kadar güzel bir ilişkinin içerisindedir. Fakat daha sonra Hong Seol aslında sevdiği adamın hiç de düşündüğü gibi biri olmadığını anlayacaktır. İlişkilerinin ilerleyen dönemlerinde Yong Jung’un karanlık karakteri daha baskın bir hal alacaktır. Ve ilişkilerini sorgulamaya başlayacaktır.

Cheese in the Trap-3
Cheese in the Trap-3

Cheese In the Trap Yorum

Cheese In the Trap Yorum: Kore dizisi sevenlerin kesinlikle kaçırmaması gereken bir diziydi. Sımsıcak hikayesi ile dikkatleri üzerine çekmiş bir Kore dramasıdır. Başroldeki turuncu kıvırcık saçlı sempatik başrol kızımız ve iki yakışıklı erkeğin arasında ki aşk üçgenini izlemek keyifliydi.

Cheese in the Trap-4
Cheese in the Trap-4

Üniversite hayatını tüm gerçekliğiyle anlatan webtoondan uyarlama güzel bir dizi, kadro da çok güzel. Kesinlikle izlenmeli, izlettirilmeli bir gençlik dizisi. İyi ki izlemişim dediğim Kore dizilerinden biri oldu, okulda geçen dizileri seven biri olarak uzun zamandır bu kadar sıcak güzel bir okul dizisi izlememiştim. Park Hae Jin ile Kim Go Eun arasında ki uyumu çok sevdim. 2. erkek rolünde ki Park Ki Woong‘da çok tatlı ve yakışıklıydı.

Cheese in the Trap-5
Cheese in the Trap-5

2016 yılında Tv N’de yayınlanmış dizisine ek olarak aynı isimle bir de 2018 yapımı sinema filmi mevcuttur. Hem filmde hem de dizide esas oğlanı Park Hae Jin canlandırmaktadır. Dizinin ilk bölümleri kesinlikle daha güzeldi sonradan ayrıldılar mı ayrılacaklar mı, geçmiş peşlerini bırakacak mı diye düşünmedik değil. Ama her şeye rağmen çok sevdiğim Kore dizilerinden biri oldu. En iyi Kore dizileri listeme ekliyorum.

Park Hae Jin dizileri sevenlere Kore dizi önerisi: Doctor Stranger Kore Dizisi

Cheese In the Trap Fragmanı

Cheese In the Trap Fragman

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir