En İyi Kore Dizileri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kore Dizileri
  4. »
  5. Clean With Passion For Now

Clean With Passion For Now

Merve Merve -
727 0
Clean-With-Passion-For-Now

Clean With Passion For Now, 2018 yılı Kasım ayında yayınlanan Güney Kore dizisidir. 2015 yılında yayınlanan aynı isimde bir webtoon’a dayanmaktadır. Bu romantik komedinin oyuncu oldukça iyi isimlerden oluşuyor. Başrollerinde Yoon Kyun Sang, Kim Yoo Jung ve ikinci erkek rolünde Song Jae Rim başrollerinde bulunmaktadır.

Clean With Passion For Now Oyuncuları

Yoon Kyun-Sang-Jang Sun Gyeol
Yoon Kyun-Sang-Jang Sun Gyeol

Yoon Kyun-Sang: Jang Sun Gyeol temizlik şirketi olan genç bir adamdır. Jang Sun Gyeol’un küçükken yaşadığı şeyler yüzünden Mysophobia(mikrop korkusu) hastalığına yakalanıyor. Bu hastalık temizlik takıntısı anlamına gelmektedir. Hastalığını düzeltmesine yardımcı olacağını düşündüğünden kendisine bir temizlik şirketi kurdu.

Takıntılarından dolayı ne düzgün bir arkadaşlık ilişkisi olmuştur, ne de bir sevgilisi. Annesi aracılığı ile görücü usulü görüşmelere giden Jang Sun Gyeol her buluşmada kızlarda temizlikle ilgili bir şeyinden beğenmeyip düzgün ilişkiler kuramadı.

Kim-Yoo-Jung-Gil-Oh-Sol
Kim-Yoo-Jung-Gil-Oh-Sol

Kim Yoo Jung: Başrol kızımız Gil Oh Sol enerji dolu bir insandır. Hayatı istediği gibi gitmemektedir. Babasında isteği ile kadrolu bir iş bulmaya çalışan kızımız, aynı zamanda bir çok yarı zamanlı işte çalışıyor. Kıyafetlerinin temizliğine pek dikkat etmiyor, saçları dağınık ve genel olarak özenli biri değildir. Birçok yarı zamanlı işte çok çalıştığı için zor bir günün ardından eve döndüğünde temizlik yapamıyor. Umursamaz kızımız Jang Sun Gyeol’un şirketinde işe giriyor.

Song-Jae-Rim-Choi Ha-In
Song-Jae-Rim-Choi Ha-In

Song Jae Rim: Choi Ha-In, Gil Oh Sol’a zor anlarında yardım eden neşeli bir adamdır. Gil Oh Sol’un çatı katında yaşamaktadır. Kimse onun ne iş yaptığını, geçimini ne ile sağladığını bilmemektedir gizemli bir şekilde hayatını sürdürmektedir. Gil Oh Sol, Choi Ha-In ve Jang Sun Gyeol arasında bir aşk üçgeni oluşacaktır.

Clean With Passion For Now Konusu

Jang Sun-Gyeol, bir gün evinin kapısını açık unuttuğu için temizlik robotu Geum-ja kaybolur. Bu robotu bir çöp yığınının yanında Gil O-Sol bulur. Temizlik robotu Geum-ja, Jang Sun-Gyeol için manevi değeri vardır. İlk robot sayesinde karşılaşan çiftimiz, başlarda birbirlerinden hiç hoşlanmazlar.

Çünkü, Jang Sun Gyeol temizlik takıntısı bir adamken, Gil Oh Sol oldukça pasaklı umursamaz bir kız. Daha sonra bu iki zıt karakterin yolu devamlı kesişmeye başlar. Gil Oh Sol, Yoon Gyun-Sang’ın temizlik şirketinde çalışmaya başlar. Olaylar bu şekilde başlar.

Oh Sol’ün yardımıyla Seon Gyul hastalığının üstesinden gelmeye başlarken. Gil Oh Sol’da patronunun yardımıyla hayatını yoluna koymaya başlıyor. Dizi izlemeye devam ederken bizim katı Jang Sun Gyeol kızımıza aşık olmaya başladıktan sonra nasılda ponçik oldu. Bol bol romantik sahnelerine tanık olduk. Birbirlerine aşık olduktan sonra ki tavırlar, sahneler her şey güzelleşmeye başladı.

Clean With Passion For Now Yorum

Başrol erkeğimiz Yoon Kyun-Sang diğer Kore dizi başrol erkeklerinden biraz farklı onun boyu 192 ve biraz kilolu ona rağmen çok tatlı birisi. İlk gördüğünüzde biraz garipseseniz bile sonradan alışıyorsunuz. Tosun Paşa lakabını sonuna kadar hak ediyor.

Yoon Kyun Sang temizlik hastası bu adamı en iyi şekilde canlandırdı. Mikrop korkusu nedeniyle tek bir toz zerresine bile tahammül edemeyen ve başkaları ile fiziksel temastan hoşlanmayan adamın, Gil OhSol’a aşık olma süreci güzel işlenmişti. Çocukluktan tanışma klişesi olmasaydı, daha iyi olacaktı ama neyse tuzu biberi olsun. Yine zengin erkek fakir kız teması bu dizimizde de vardı.

clean-with-passion-for-now
clean-with-passion-for-now

Her türlü Kore Dizi klişesini bulabileceğiniz, öte yandan oyuncuları itibarıyla sürekli sizi gülümseten bir dizi olmuş. En iyi Kore dizileri listeme kesinlikle bu diziyi de ekleyebilirim. Başrol erkeğimizin boyunun çok uzun olması, kızımızın minicik olması görüntü olarak hiç rahatsız etmedi. Kızımız çekim sırasında platform kullanmak zorunda kalmış.

temizlik-perileri
temizlik-perileri

Dizi de temizlik perileri ekibi çok tatlıydı. Aralarında oluşan arkadaşlıkları, dostlukları izlemek güzeldi. Pembe tulumlu temizlik perilerinin atışmaları bile komikti. Yaz dizisi kıvamında bir yapımdı. Dizinin finaline doğru ayrılık yaşanması ve tekrar kavuşulma klişesi vardı. Sonuç olarak izlenir mi derseniz, kesinlikle izlenir. Çok tatlı, eğlenceli ve keyifli bir diziydi.

En İyi Kore dizileri önerisi: Strong Woman Do Bong-Soon

Clean With Passion For Now Fragmanı

Clean With Passion For Now Fragman

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir