En İyi Kore Dizileri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kore Dizileri
  4. »
  5. Crazy Love Konusu ve Oyuncuları

Crazy Love Konusu ve Oyuncuları

Merve Merve -
2039 0
Crazy Love afiş

2022 Kore dizileri arasında olan dizimiz, 16 bölümden oluşmaktadır. Romantik, komedi ve dram türündedir. 7 Mart’ta yayın hayatına başlamıştır, 26 Nisan da final yapması beklenmektedir. Dizinin yönetmenliğini Kim Jung Hyun üstlenirken, senaryosunu Kim Bo Gyeom kaleme almıştır. Crazy Love oyuncuları arasında; Kim Jae Wook, Krystal, Ha Joon, Yoo In Young, Jo In, Yoon San Ha ve Lee Ji Min gibi isimler yer alıyor.

Crazy Love Oyuncuları

Kim Jae Wook: GOTOP Education isimli şirkete CEO’luk yapan kendini beğenmiş ve 190 IQ’su ile ülkedeki en iyi matematik öğretmeni olan Noh Go Jin karakterini canlandırmaktadır. Yetenekli biri olmasının yanında kaba biridir.

Crazy Love Oyuncuları
Crazy Love Oyuncuları

Krystal Jung: Noh Go Jin’in sekreteri olan Lee Shin Ah karakterini canlandırmaktadır. Tatlı bir kişiliğe sahiptir, herkes tarafından sevilmektedir. Bir yıldan fazla süredir Go Jin’e asistanlık yaptığı için herkesi şaşırtmayı başarmıştır. Çünkü Go Jin ay da bir sekreter değiştiriyor, sekreterler ona dayanamayıp işi bırakıyor. Gelecekte bu alanda başarılı biri olmak isteyen Lee Shin Ah, bütün sabrı ve içine kapanık tavırlarıyla sorunları görmezden gelmeye çalışıyor.

Crazy Love Oyuncuları-1
Crazy Love Oyuncuları-1

Crazy Love Konusu

İki yetişkin bireyin hayatlarını, umutlarını ve başarılarını izleyiciyle buluşturan bir konusu bulunmaktadır. Dizinin konusu arasında elbette aşk var, ama henüz aşkın nasıl sonuçlanacağı konusunu izlemedik. Go Jin kendisine öldürüleceği söylendiği için hafızasını kaybetmiş gibi davranmaktadır. Lee Shin Ah ise hastalığından dolayı fazla zamanın kalmadığını öğrenmiştir. Lee Shin Ah, Go Jin’in nişanlısı taklidini yapması gereken bir durum içine sürüklenmiştir.

Crazy Love Konusu
Crazy Love Konusu

Crazy Love Yorum

2022 Kore dizileri arasında yayınlandıktan sonra dikkatleri üzerine çekebilmiş, farklı konusuyla izleyiciyi ekran başına kilitleyebilmiş güzel bir Kore dizisi izlemekteyiz. Her bölüm yayınlandığında izlediğim bir dizi oluyor. Güncel Kore dizileri arasında en sevdiklerim arasında bulunuyor. Yeni güncel Kore dizilerini sevenlerin kaçırmaması gereken hoş ve güzel bir dizi. Başroller birbirine uyumlu ve yakışan bir çift olmuş. Herkese tavsiye ederim.

Crazy Love 2022 oyuncuları
Crazy Love 2022 oyuncuları

Kore dizi önerisi: The World of the Married

Crazy Love Fragmanı

https://youtu.be/SKHD4iOVHPM
Crazy Love Fragmanı
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir