En İyi Kore Dizileri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kore Dizileri
  4. »
  5. Fight For My Way Konusu ve Oyuncuları

Fight For My Way Konusu ve Oyuncuları

Merve Merve -
590 0
Fight For My Way Konusu

Fight For My Way 16 bölümden oluşan, 2017de yayınlanmış bir Kore dizisidir. Romantik komedi türündedir. Fight For My Way oyuncuları arasında Park Seo Joon, Kim Ji-Won gibi önemli isimler yer almaktadır.

Fight For My Way Oyuncuları

Fight For My Way Oyuncuları
Fight For My Way Oyuncuları

Park Seo Joon: Ko Dong Man karakterini canlandırmaktadır. Eski bir milli tekvandocudur. Ancak bir gün kardeşinin ameliyat masraflarını karşılayabilmek için adı şikeye karışmış ve milli takımdan ihraç edilmiştir. Sonraları bir çok farklı işte çalışmıştır, onun tek bir hayali vardır o da dövüşçü olmaktır. Profesyonel bir dövüşçü olmak için hazırlanmaya başlamıştır.

Fight For My Way oyuncuları Park Seo Joon
Fight For My Way oyuncuları-Park Seo Joon

Kim Ji-Won: Choi Ae Ra karakterini canlandırmaktadır. Onun hayali sunucu olmaktır. Ama bambaşka bir hayat yaşamaktadır. O bir mağazada satış danışmanı olarak çalışıyordur. Mağazada bir şekilde önüne bir fırsat gelir ve tekrar sunucu olmak için çaba göstermeye başlar. İşi bırakır ve sunucu olmak için uğraşmaya başlar. Hayalinin peşinden giden neşeli, cesur bir kız olarak tanıyoruz onu. Choi Ae Ra’nın gizliden giziliye aşık olduğu birisi var.

Kim Ji-Won
Kim Ji-Won

Ahn Jae Hong: Kim Joo Man karakterini canlandırmaktadır. Arkadaş grubunu en zekisi olarak kabul edilir ve en istikrarlı işe sahip olan odur. Ayrıca 6 yıllık kız arkadaşıyla oldukça istikrarlı bir ilişkisi var. Kim Joo Man, terfi almak için elinden gelenin en iyisini yapan bir yardımcı yönetici görevindedir.

Ahn Jae Hong
Ahn Jae Hong

Song Ha Yoon: Baek Seol Hee karakterini canlandırmaktadır. Kim Joo-man’ın 6 yıllık kız arkadaşıdır. Onunla aynı şirkette çalışıyor. Baek Seol Hee sevgilisi için çok fazla fedakarlık yapan bir kızdır.

Song Ha Yoon
Song Ha Yoon

Fight For My Way Konusu

Fight For My Way Konusu; Çocukluktan beri birbirini tanıyan Ko Dong Man, Choi Ae Ra, Baek Seol Hee ve onlara sonradan katılan Kim Joo-Man’ın hayatlarını anlatan bir hikayeye sahiptir. Her birinin farklı hayalleri vardır fakat hiç birinin hayatı hayallerinde ki gibi değildir. Hepsi şuan ki yaşadığı hayattan memnun değildir ve artık bu şekilde yaşamak istemiyorlardır. Hayallerinin peşinden koşmaya karar verirler.

Fight For My Way-başroller
Fight For My Way-başroller

Tabi görüldüğü üzere bu esas kız ve esas oğlanımız hep başka insanlarla beraber olmuşlardır. Yakın arkadaş oldukları için birbirlerine o gözle bakmamışlardır. Sonradan arada tabi ki bir kıvılcım olur ve aşık olurlar. Dizi hem yakın arkadaşlarının birbirlerine nasıl yakınlaştıklarını hem de bu dört gencin hayalleri için neleri göze aldığını izleyeceksiniz.

Fight For My Way Yorum

2017 Kore dizileri arasından en iyi romantik komedi dizisiydi diyebilirim. Park Seo Joon’un neredeyse bütün dizilerini izledim. Bu adam kesinlikle gün geçtikçe oyunculuğunu çok iyi derece de geliştirdi. Ona romantik komedi dizilerinde bayılıyorum. Her şeye çok yakışan oyuncumuzu ben bu dizi de de çok sevdim. Dövüş sahneleri harikaydı o güzel kaslı kollarını izlemek çok güzeldi, karakterine çok yakıştı.

Ün yapmış Kore dizilerine baktığımızda bir çoğunda Kim Ji-Won’u görebilmek mümkün. Özellikle onun oynadığı diziyi aramamıza gerek kalmıyor, Kim Ji-Won her yerde. Bu dizide de hakkını vermiş, oyunculuğu çok iyi olan kızımız karakterine çok iyi uyum sağlamıştı.

Dizi de iki çiftimizi izledik ikisini de sevdik. Bu dizimizde entrika olmayışı biraz farklıydı ilk defa bir Kore dizisinde, arkadan işler çeviren bir tip yoktu. Çocukluktan beri arkadaş olup daha sonra aşka dönüşen hikayeleri izlemeyi seviyorum galiba. Aşk kokan diziler ne hoşlar gerçekten.

Oyuncular ve oynadığı karakterler diziyi şaha kaldıran şeydi. Ben diziyi gerçekten çok sevdim, böyle durgun zamanlarınızı değerlendirmek için güzel bir kdrama arıyorsanız, aramayı bırakıp bu diziyi izleyin.

Dizi de arkadaşlık, dostluk ve aile kavramların üzerine durulmuştu. Hayallerimizin peşinden koşmanın önemini yeterince anlatmıştı. Çocuklukta geçen sahne detayları çok hoştu ve eğlenceliydi. Böyle tatlı keyifli, insanı yormayan dizilerin hastasıyım. Dizi genel anlamda güzel bir dizi, herkese tavsiye ederim.

Kore dizi önerisi: My First First Love dizi hakkında detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Fight For My Way Fragmanı

Fight For My Way Fragmanı

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir