En İyi Kore Dizileri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. K-Pop Haberleri
 4. »
 5. Kim Sejeong, COVID-19 Teşhisi Aldıktan Sonrasında Faaliyetlerini Durdurdu

Kim Sejeong, COVID-19 Teşhisi Aldıktan Sonrasında Faaliyetlerini Durdurdu

Merve Merve -
456 0
Kim Sejeong, COVID-19 Teşhisi Aldıktan Sonra Faaliyetlerini Durdurdu

Kim Sejeong COVID-19 testi pozitif çıktı.

Kim Sejeong
Kim Sejeong

22 Mart’ta Jellyfish Entertainment, Kim Sejeong’un o gün erken saatlerde COVID-19 teşhisi konulduktan sonrasında tüm faaliyetlerini geçici olarak durdurduğunu resmen duyurdu.

Şu anda kendi karantinasında iyileşen yıldız, bundan dolayı başlangıçta 26 Mart’ta gerçekleşmesi planlanan “Sejeong’s Sesang Diary” fanatik buluşmasını ertelemek mecburiyetinde bırakıldı.

Kim Sejeong şu anda SBS’nin “A Business Proposal” dizisinde rol alıyor olsa da, dizinin çekimlerini çoktan tamamladı, bu yüzden teşhisinin dizinin gösterim programını etkilemesi pek ihtimaller içinde değil.

Jellyfish Entertainment’ın tam İngilizce açıklaması aşağıdaki gibidir:

Merhaba, ben Jellyfish Entertainment.

Bugün 22 Mart’ta sanatçı Kim Sejeong, PCR testi yöntemiyle COVID-19 testi pozitif çıktı.

Kim Sejeong, önleyici bir kontrol olarak süratli antijen testi ile COVID-19 testi pozitif çıktı ve sonunda PCR testi ile tekrardan kontrol oldu ve o da pozitif sonuçlandı.

Kim Sejeong, 2. COVID-19 bağışıklama aşısını yaptırmış, tamamen aşılanmıştır ve şu anda iyileşmesine odaklanmak için kendi kendini karantinaya almaktadır.

Kaçınılmaz olarak, 26 Mart’ta gerçekleşmesi planlanan “Sejeong’s Sesang Diary”, son zamanlardaki olayların bir sonucu olarak ertelendi. Bu mevzuyla ilgili daha detaylı bilgiyi değişik bir duyuru ile takip edeceğiz.

”Ajansı fanatik toplantısını bekleyen tüm hayranlardan özür diledi ve anlayış göstermenizi rica etti. Şirketimizin Kim Sejeong’un sağlığına ve güvenliğine öncelik vermesini sağlayacağız. Kaygı yarattığımız için en içten özürlerimizi gönderiyoruz”. diye ekledi.

Kim Sejeong’a süratli bir iyileşme temenni ediyorum.

Öteki K-pop haberleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz; İşte “Business Proposal” Kim Min Gue’nin Ah’da Seol ile Öpücüğünü Bu Kadar Unutulmaz Bulmasının Beklenmedik Sebebi


Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

İlgili Yazılar

2 Yorum

 1. skz bagimlisi - -

  1.de lee knowu beklerdim

  1. Merve - -

   Senin için listeyi güncelleyeceğiz. 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir