En İyi Kore Dizileri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kore Dizileri
  4. »
  5. My First First Love Konusu

My First First Love Konusu

Merve Merve -
470 0
My First First Love

My First First Love romantik ve gençlik türünde çekilmiş olan dizi, 2 sezon 16 bölümden oluşmaktadır. Her sezonu 8 bölüm şeklinde çekilmiştir. Eğlenceli komik gençlik Kore dizilerini sevenler için mükemmel bir tercih olacaktır. 2019 Kore dizileri arasında en sevilen en çok izlenen kategorisine girmiştir. My First First Love oyuncuları arasında, Ji Soo, Jung Chae‑yeon, Jung Jin‑young, Kang Tae Oh gibi isimler yer almaktadır.

My First First Love Oyuncuları

My First First Love Oyuncuları
My First First Love Oyuncuları

Ji Soo: İyi bir kişiliğe sahip olan Yoon Tae-Oh karakterini canlandırmaktadır. Zengin bir ailenin büyük oğludur. Ailesine yalnız yaşamak istediğini söyler ve ailesi ona 20.yaş günü hediyesi olarak eski büyük evlerinin anahtarını verir.

Jung Chae Yeon: Bir üniversite öğrencisi olan Han Song-i karakterini canlandırmaktadır. O hayatta tek başınadır, babası ölmüş annesi ise evi terk etmiştir. Ailesinden kalan evde yaşamaktadır. Ama eve sürekli boşaltması için ihtarlar gelmektedir. Bir gün ev satılır ve o sokakta kalır, küçüklükten beri en yakın arkadaşı Yoon Tae-Oh’un evinde kalmaya başlar.

My First First Love Oyuncuları-1
My First First Love Oyuncuları-1

Jung Jin-Young: Seo Do-Hye karakterini canlandırmaktadır. Seo Do-Hye, insanlara karşı sıcakkanlı olmayan bir tiptir. Yoon Tae-Oh’un yakın arkadaşlarındandır. Ailesinin durumu iyi değildir o yüzden yarı zamanlı bir kaç işte çalışmaktadır. Song-Yi ile tanıştıktan sonra ondan hoşlanmaya başlar.

Kang Tae-Oh: Choe Hun karakterini canlandırmaktadır. Müzikal tiyatroya merakı vardır, fakat babası bu duruma karşı çıkmaktadır. Evde babasından şiddet gördüğü için evi terk eder. Evin 4. ve son üyesi olarak Yoon Tae-Oh’tan yardım ister ve ona taşınır.

My First First Love Konusu
My First First Love Konusu

Hong Ji-Yoon: Ryu Se-Hye karakterini canlandırmaktadır. Okulda film kulübü öğrencilerinden biridir. Fotoğraflar ve kısa filmler üzerine ilgisi vardır. Yoon Tae Oh ile arkadaşlardır.

Choi Ri: Zengin bir ailenin kızı olan Oh Ga-rin karakterini canlandırmaktadır. Kendi ayaklarının üstünde durmak isteyen genç kızımız Yoon Tae-Oh’tan yardım ister ve onun yanına taşınır.

My First First Love Konusu

My First First Love Konusu 4 farklı üniversite öğrencisinin aynı evi paylaşmasını ve bu gençlerin yeni arkadaşlıklar edinmeleri ve ilk aşklarını konu ediyor. Yoon Tae-Oh zengin bir ailenin oğludur. 20. yaş günü geldiğinde ailesi genç adama ev hediye etmiştir. Yoon Tae-Oh, sonunda artık tek başına yaşayacağını düşünürken beklenmedik durumla karşı karşıya kalır.

My First First Love Oyuncuları-2
My First First Love Oyuncuları-2

Yoon Tae-Oh tam hayatına tek başına evinde yaşayacağına inanmışken, bir süre sonra aile sorunları olan arkadaşları evinde geçici olarak kalmak ister. Yoon Tae Oh ve Han Song Yi küçüklükten beri yakın arkadaştır. Bu ikilinin arasında ki bağ biraz karmaşıktır, ikisinin de farklı insanlarla sevgili olmasının ardından açıklığa kavuşacaktır.

Seo Do-Hye bizim Yoon Tae Oh’nin yakın arkadaşıdır ve artık aynı evi paylaşıyorlardır. Seo Do-Hye, Song Yi’nin hayatında yaşadığı sıkıntılara tanık olup ondan hoşlanmaya başlıyor. Bir anda aşk üçgeni oluşuyor.

Ryu Se-Hye güzelliği ile Yoon Tae Oh’u etkilemeyi başarıyor. İkili zorda olsa sevgili olmayı başarıyor. Ga Rin ve eğlenceli kişiliği olan Choe Hun, Yoon Tae Oh’nun evinde yaşamaya başladıklarında beraber takılmaya başlıyorlar ve kısa sürede arkadaş oldular. Ga Rin çok sakin ve saf biri olduğu için Choe Hun ona hayatını yaşaması için yardım etmeye başlıyor.

My First First Love Yorum

My First First Love Yorum; Kesinlikle eğlenceli bir diziydi. Kore gençlik dizilerini seven biri olarak bu diziyi de beğendiğimi söyleyebilirim. Her karakterlerin farklı bir yönü vardı ve bunu hikaye de çok güzel anlatmışlardı. Güzel ilişkiler, güzel dostluklar üzerine kurulmuştu dizimiz.

My First First Love Oyuncuları-3
My First First Love Oyuncuları-3

Diziyi genel olarak ele alacak olursam kesinlikle karakterlere bayıldım. Her bir karakterin yeri çok ayrı oldu benim için. Dizide ki aşklar biraz karmaşıktı ama duygular tam olarak oturduktan sonra yaşanan aşklar bana geçmeyi başardı. Herkesin izlemesi gereken sıcak bir gençlik ve arkadaşlık dizisiydi.

My First First Love Oyuncuları-4
My First First Love Oyuncuları-4

Kore dizi önerisi: The K2, Ji Chang Wook dizileri severler için tavsiye edeceğim dizi hakkında detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

My First First Love 1.sezon Fragmanı

My First First Love 1.sezon Fragmanı

My First First Love 2.sezon Fragmanı

My First First Love 2.sezon Fragmanı

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir