En İyi Kore Dizileri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kore Dizileri
  4. »
  5. Our Beloved Summer Konusu Ve Oyuncuları

Our Beloved Summer Konusu Ve Oyuncuları

Merve Merve -
387 0
Our Beloved Summer afis

2021 Kore dizileri arasında yer alan Our Beloved Summer, 16 bölümden oluşan romantik, komedi türünde çekilmiş bir Güney Kore dizisidir. Our Beloved Summer oyuncuları; Choi Woo Shik, Kim Da Mi, Kim Sung Chul, Roh Jeong Eui gibi isimler yer almaktadır.

Dizinin yönetmenliğini Lee Na Eun yapmış, senaryosunu Kim Yoon Jin kaleme almıştır. Netflix ve SBS tarafından ortak yayınlanan dizinin bölümlerinin süresi ise bir saattir.

Our Beloved Summer Mydramalist’te 8,5‘lik puana sahip olmuştur. Dizimiz ayrıca ‘Us That Year, That Year We Are‘ adı ile de biliniyor.

Our Beloved Summer Oyuncuları
Our Beloved Summer Oyuncuları

Our Beloved Summer Oyuncuları

Choi Woo-Sik: Choi Woong karakterini canlandırmaktadır. O özgür ruhlu biridir, yaşına rağmen hala olgunlaşmamış bir kişiliğe sahiptir. Çok fazla dışa dönük bir insan değildir, kendini saklayarak yaşamaya alışmıştır, ancak bir gün okulun en iyi öğrencisi olan Kook Yeon Soo ile tanıştığında farklı duygularla karşı karşıya kalır kendisini ondan hoşlanırken bulur.

Our Beloved Summer Oyuncuları-Choi Woo-Sik
Our Beloved Summer Oyuncuları-Choi Woo-Sik

Kim Da-Mi: Bir halkla ilişkiler uzamanı olan Kook Yeon-Soo karakterini canlandırmaktadır. Lise yıllarında asla birinciliği kaçırmayan bir öğrenciydi. Şimdi karşımıza toplum tarafından tanınan bir reklamcı olarak çıkmıştır. Choi Woong ile lise yıllarında sevgili olmuşlardır daha sonra bir daha asla görüşmemek üzere ayrılmışlardır.

Our Beloved Summer Oyuncuları-Kim Da-Mi
Our Beloved Summer Oyuncuları-Kim Da-Mi

Kim Sung Chul: Dizi de bir yönetmen olan Kim Ji Woong karakterini canlandırmaktadır. Lise yıllarını Choi Woong ve Kook Yeon Soo ile geçirmiş onlarla iyi arkadaştır.

Our Beloved Summer Konusu

Our Beloved Summer Konusu; Choi Woong  ve Kook Yeon Soo  lisede sevgililerdir. Birlikte bir belgeselde çalıştılar. Bununla birlikte, zıt kişilikleri yüzünden birbirlerini bir daha asla görmeyeceklerine söz verip ayrılmaya karar verirler.

Our Beloved Summer Konusu
Our Beloved Summer Konusu

On yıl sonra, bu ikilimizin geçmişte çekmiş olduğu belgeselleri internette viral hale gelmiştir. Bu durum, Choi Woong’un çocukluk arkadaşı ve aynı zamanda bir belgesel yönetmeni olan Kim Ji Woong’un ilgisini çekmiştir.

Kim Ji Woong, ikisini yeniden bir araya getirmeye ve belgesel için bir devam filmi çekmeye ikna etmeye çalışır. Bu kadar zaman geçmiş olmasına rağmen eski çiftimiz aynı fikirdedir. Ancak yeniden belgesel çekmek için tekrar bir araya geldiklerinde, geçmiş ilişkileri ve şimdiki durumları için yeniden ümit doğacaktır.

Our Beloved Summer Oyuncuları-1
Our Beloved Summer Oyuncuları-1

Lise yıllarında okuldaki yönetmenlerin “sınıfın birincisi ile sonuncusu arasındaki komedi ve eğitim belgeseli” isimli projesi için Choi Woong ile Kook Yeon-Soo bir araya getirilmiştir. Başarılı ve en başarısız öğrencinin 1 ay beraber vakit geçirip, ders çalıştığı bir belgesel çekiliyor.

Belgesel o zaman talep görmez fakat 10 sene sonra insanlar bu belgeseli keşfedip popüler hale getirmiştir. İnsanlar bu ikilinin 10 yıl sonra ki hallerini merak eder hale gelmiştir. Kim Ji Woong onlarla aynı lise de eğitim görmüş bir yönetmendir ve bu belgeseli yeniden çekmeye karar verir. Yönetmeni bu iki öğrencinin10 yıl sonra ki hallerini de çekmek üzere bu iki kişiye ulaşır.

Choi Woong ile Kook Yeon-Soo yeniden belgesel çekme fikri ile zaten artık bir şekilde birbirlerinin yaşamına tekrar girmişlerdir. Yeniden belgeselin çekilmesi sürecini izlerken, geri dönüşlerle lise ve üniversite yıllarını, ayrılığın nedenini, yan karakterlerin hayatlarına etkisini sırasıyla izleriz.

Our Beloved Summer Yorum

Our Beloved Summer Yorum; Dizimizin hikaye çoğunlukla iki aşık etrafında dönerken ikilinin hayat koşuşturması da bizlerle buluşmaktadır. Birbirinden çok zıt karakterlere sahip, çekişmeli bir o kadarda eğlenceli ilişkileri izlemeyi seven biri olarak ben bu diziyi çok sevdim.

2021 romantik komedi Kore dizileri arasında yerini alan Our Beloved Summer dizisi, 2021 yılında adından söz ettirmeyi başaran Kore dizileri arasında yer almıştır. Eğer sizde sıcak ve samimi Kore dizisi arıyorsanız, Our Beloves Summer tam size göre bir dizi olacaktır. Our Beloved Summer’ı Netflix’ten izleyebilirsiniz. Diziyi herkese tavsiye ederim.

Our Beloved Summer Yorum
Our Beloved Summer Yorum

Our Beloved Summer Konusuna benzer dizileri sevenler için Kore dizi önerisi: School 2017 konusu ve oyuncuları hakkında detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Our Beloved Summer Fragmanı

Our Beloved Summer Fragmanı
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir