En İyi Kore Dizileri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kore Dizileri
  4. »
  5. The Beauty Inside Konusu ve Oyuncuları

The Beauty Inside Konusu ve Oyuncuları

Merve Merve -
671 0
The Beauty Inside afiş

2018 Kore dizilerinden biri olan The Beauty Inside 16 bölümden oluşmaktadır. Romantik, fantastik türünde çekilmiştir. The Beauty Inside Konusu ve oyuncuları ile dikkatleri üzerine çekebilen bir dizi olmuştur. The Beauty Inside oyuncuları arasında Lee Min Ki, Seo Hyun-Jin, Lee Da-Hee, Ahn JaeHyeon gibi isimler yer alıyor.

The Beauty Inside Oyuncuları
The Beauty Inside Oyuncuları

The Beauty Inside Oyuncuları

Lee Min Ki: Kore de bir havayolu şirketinin üst düzey yöneticisi olan Seo Do-Jae karakterini canlandırmaktadır. Geçirdiği bir kaza sonucu onda yüz körlüğü hastalığına yakalanır, bu hastalık yüzünden insanların yüzlerini birbirinden ayırt edemiyor.

Bu hastalığını diğer insanlar saklamaktadır, kesin zekası sayesinde insanları birbirinden ayırt etmek için onların alışkanlıklarını ve tavırlarını ezberlerler. Bir gün, Han Se-Kye ile tanışır ve tanıştıktan sonra tek hatırladığı yüz onun yüzü olur. Böylece hayatı değişmeye başlar.

Seo Hyun-Jin: Kore de popüler bir oyuncu olan Han Se-Kye karakterini canlandırmaktadır. Olağanüstü onu zor duruma sokan bir rahatsızlığı vardır. Her ayın belli bir zamanı, görünüşü tamamen bambaşka birine dönüşmektedir ve ayda bir hafta böyle görünerek yaşamaktadır.

The Beauty Inside Oyuncuları-Seo Hyun-Jin
The Beauty Inside Oyuncuları-Seo Hyun-Jin

Lee Da-Hee: Kore de bir havayolu şirketinin  CEOsu olan Kang Sa-Ra karakterini canlandırmaktadır. Güzel, çekici ve zeki birisidir. Seo Do-Jae ile farklı anne babanın ikinci evliliğinden dolayı kardeştir. İstediği şeyi elde etmek için yapamayacağı şey yoktur, Seo Do-Jae’yi devirmeye kararlıdır. Ryu Eun-Ho ile tanıştıktan sonra ondan hoşlanmaya başlar.

The Beauty Inside Oyuncuları-1
The Beauty Inside Oyuncuları-1

Ahn Jae-Hyeon: Han Se-Kye’nin en yakın dostu olan Ryu Eun-Ho karakterini canlandırmaktadır. Han Se-Kye’nin sırrını bilen kişilerden birisidir. Genellikle pozitif birisidir ve herkesle iyi anlaşır. Kendisine göre tam zıt bir karakter olan Kang Sa-Ra ile aralarında duygusal bir bağ oluşur.

The Beauty Inside Oyuncuları-2
The Beauty Inside Oyuncuları-2

The Beauty Inside Konusu

The Beauty Inside Konusu; Popüler bir oyuncu olan Han Se-Kye, işinde başarılı bir kadındır fakat onun hayatını zorlaştıran bir rahatsızlığı vardır, her ayın bir haftasında tamamen başka bir insana dönüşmektedir. Bu durum onun hayatını inanılmaz zorlaştırmakta ve bela açmaktadır.

Bu durumu saklamak gittikçe zorlaşır. Yine başka birine dönüştüğü sıra da yüz körlüğü hastalığı olan Seo Do-Jae ile tanışır. Başlangıçta anlaşamasalar da Seo Do-Jae’nin de sahip olduğu hastalık ikili arasında ki sürtüşmeyi azaltarak daha iyi anlaşmaya başlar. Bu ikilinin hayatı birbirini tanıdıkları andan sonra değişmeye başlar ve sonunda birbirlerine aşık olurlar.

The Beauty Inside Konusu
The Beauty Inside Konusu

The Beauty Inside Yorum

The Beauty Inside Yorum; Dizinin ilk iki bölüm yavaş başlasa da sonradan açılıyor, sürükleyici bir hal almaya başlıyor, özellikle ikilinin arasındaki ilişki geliştikçe açılıyor ve kendinizi çok fazlasıyla kaptırıyorsunuz.

Başroller Lee Min Ki ve Seo Hyun Jin gerçekten başarılı oyuncular ve partnerleriyle her zaman çok iyi uyum sağlayabilen oyuncular. Bu dizi de oldukça birbirlerini tamamlayan güzel bir ikili olmuşlardı. Dizi de diğer çiftin aşkına da fazlasıyla yer verilmiş olması güzeldi. Ben diziyi genel anlamda çok sevdim herkese tavsiye ederim.

The Beauty Inside Oyuncuları-3
The Beauty Inside Oyuncuları-3

Dizi ile aynı isme sahip 2015 yapımı Kore filmi vardır. Filminin konusu ise bir adamın her sabah yeni bir yüzle uyanıyor olmasını anlatıyor. Her yeni güne bambaşka bir bedenle başlayan bir ruhun, sevdiği kadınla olabilmek adına kendi bedenleriyle olan mücadelelerini anlatan ilginç bir film. Sadece yüzü değil sesi farklı, bedeni farklı hatta cinsiyeti de farklı uyanıyor.

On yılı aşkın bir süredir böyle yaşıyor ve sebebini ve nasıl eski halinize dönebileceğiniz bilmiyor.. Koreli bir çok ünlüyü bir araya getiren film adeta bir ünlü şöleni bu filmde, Lee Dong Wook, Lee Jin Wook, Park Seo Joon başta olmak üzere pek çok yakışıklıyı bir arada görüyoruz. Filmini de izlemenizi tavsiye ederim.

Lee Min Ki‘nin oyunculuğunu çok seviyorum evet çok donuk oynuyor fakat bu adam rolü gereği bunu yapıyor o yüzden benim gözüme batmıyor. Lee Min Ki dizilerini sevenler için yine başrolünde olduğu dizi önerisi: Because This Is My First Life dizi hakkında konu ve oyuncuları hakkında daha fazla detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

The beauty inside netflix dizileri arasında yerini almaktadır.

The Beauty Inside Fragmanı

The Beauty Inside Fragmanı
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir