En İyi Kore Dizileri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kore Dizileri
  4. »
  5. Thirty-Nine Konusu ve Oyuncuları

Thirty-Nine Konusu ve Oyuncuları

Merve Merve -
2469 0
Thirty-Nine kapak

16 Şubat itibariyle her çarşamba ve perşembe ekranlara gelen Thirty-Nine Kore dizisi,  içimizi ısıtan hikayesi ile dikkatleri üzerine çekebilen bir dizi olmuştur. Toplamda 12 bölüm olarak yayınlanacak olan dizinin türü romantizm ve dram türündedir. Thirty-Nine oyuncuları arasında Son Ye-jin, Shin So-hyun, Jeon Mi-do, Ha Seon-ho, Kim Ji-hyun ve Lee Da-yeon gibi isimler yer almaktadır.

JTBC ve Netflix yayınlanma noktası olarak izleyici ile buluşan bu kdrama kadın merkezli teması ve oyuncu kadrosuyla kısa sürede izlenme oranı olarak başarı elde etmiştir.

Thirty-Nine Oyuncuları

Thirty-Nine Oyuncuları arasında Son Ye-Jin, Jeon Mi-Do ve Kim Ji Hyun yer almaktadır.

thirty-nine-oyunculari
thirty-nine-oyunculari

Son Ye-Jin: Gangnam bir klinikte baş dermatoloğ olarak çalışan Cha Mi-Jo karakterini canlandırmaktadır. Zengin ve hoşgörülü bir ailede, isteyebileceği her şey ile özgür bir şekilde büyümüş sıcak bir karakterdir.

Jeon Mi-Do: Küçüklüğünden beri oyuncu olmak isteyen ama büyüyünce bunun yerine oyuncu öğretmenliği yapan Jung Chan-Young karakterini canlandırmaktadır. Tatlı ve sevecen bir karaktere sahiptir.

Kim Ji Hyun: Bir mağaza da kozmetik müdürü olarak çalışan Jang Joo Hee karakterini canlandırmaktadır. Utangaç kişiliği yüzünden hiç sevgilisi olmamıştır.

thirty-nine oyuncuları
thirty-nine konusu

Thirty-Nine Konusu

Thirty, Nine konusu; orta yaş kriziyle karşı karşıya kalan ve romantizmi arayan 40 yaşına girmek üzere olan üç yakın arkadaşın günlük yaşantılarını anlatıyor. Birbirlerine yaslanan en iyi üç arkadaş, 40 yaşına girmenin eşiğinde hayatı, aşkı ve kaybı yaşarken bir arada dururlar. Thirty-Nine Konusu genel itibariyle romantik komedi tadında aile arkadaşlık dizisi tadında güzel bir dizi. Yani anlayacağınız üzere hayatın içinden bir dizi herkese tavsiye ederim.

Kore dizi önerisi: Tomorrow oyuncuları ve konusu hakkında detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hyun Bin Son Ye-Jin dizileri arasında olan Crash Landing On You dizi hakkında detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Thirty Nine Fragmanı

Thirty Nine Fragmanı
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir