En İyi Kore Dizileri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kore Dizileri
  4. »
  5. Touch Your Heart

Touch Your Heart

Merve Merve -
1340 0
touch your heart afiş

Touch Your Heart Güney Kore dizisi 2019 yılında yayınlanmıştır. 16 bölümden oluşmaktadır. Kısa süre içerisinde izleyicilerin beğendiği dizilerin arasına girmiştir. Dizi, Koreli yazar Yegeo tarafından kaleme alınan “Reach of Sincerity” adlı bir web romandan uyarlamadır.

Touch Your Heart dizisinin başrolünde Yoo In Na ve Lee Dong Wook bulunuyor. Dizinin diğer oyuncu kadrolarında ise Shim Hyung-Tak, Lee Joon – hyeok, Son Seong-Yun, So – Yeon Jang, Oh Jung – Se, Park Kyung – Hye, Kim Hee-Jung, Lee Sang-Woo, Ji Hwan Park, Oh Eui-Sik, Kim Chae-Eun ve Kim Dae-Gon gibi önemli oyuncu isimleri yer alıyor.

Touch Your Heart-1
Touch Your Heart-1

Touch Your Heart Oyuncuları ve Karakterleri

Yoo In-Na: Oh Yeon-Soo sahne adını kullanan Oh Jin-Shim güzelliği ile ünlü bir oyuncuyu canlandırmaktadır. Oh Yeon-Soo başarılı bir oyuncu olmasa da güzelliği ile nam salmış bir oyuncudur. Adı zengin bir ailenin oğlu ile skandala karışır. Bu skandal sonrası hayatı çok kötü gitmeye başlar.

Lee Dong-Wook: Kwon Jung-Rok adında bir avukatı canlandırıyor. Çalıştığı avukatlık şirketinin en başarılı avukatıdır. Aldığı hiçbir davayı neredeyse hiç kaybetmiyor. Kwon Junk-Rok işinde çok başarılı olsa da sosyal hayatında soğuk ve mesafeli bir insandır. Çalıştığı avukatlık bürosunda patronu Oh Yeon-Soo’nun büyük hayranıdır. Oh Yeon-Soo’nun 3 aylığına şirketinde çalışacağını duyar duymaz çok mutlu olur.

Touch Your Heart-2
Touch Your Heart-2

Onu katı insanlara soğuk davrandığı için Kwon Jung-Rok’un yanına verir. Kwon Jung-Rok ise işine çok önem verdiği için sekreterlikle alakası olmayan bir oyuncuyla çalışmaktan hoşlanmasa da patronunun baskısıyla kabul eder. Soğuk ve mesafeli tavrını Oh Yeon-Soo’ya da gösteren Kwon Jung-Rok başlangıçta Oh Yeon-Soo’ya çok kötü davranır, onu görmezden gelir. Fakat daha sonralarını onun tahmin ettiği gibi biri olmadığını anlar ve sıcak kişiliğini görür ve ona karşı bir şeyler hissetmeye başlar.

Oh Jung-Se: Yeon Joon-Kyu karakterini canlandırmaktadır. Avukatlık şirketinin patronudur. Kuzenin oyunculuk ajansı vardır. Oh Yeon-Soo bu ajansa kayıtlı bir kadın oyuncudur. Avukatlık şirketinde 3 aylığına çalışması gerekmektedir. Yeon Joon-Kyu bunu duyar duymaz kendi şirketinde çalışmasını kabul eder. Oh Yeon-Soo’nun büyük bir hayranıdır.

Shim Hyung-Tak: Boşanma avukatı olan Choi Yoon-Hyuk karakterini canlandırmaktadır. Kwon Jung-Rok ve Oh Yeon-Soo ile aynı şirkette çalışan bir boşanma avukatı olan Choi Yoon-Hyuk, dizinin en renkli karakterlerinden biridir. Şirkette ki avukatlardan biri olan Dan Moon-Hee ile başlayan aşkları en az başrol çiftimiz kadar dikkat çekiciydi.

Touch Your Heart Konusu

Touch Your Heart Konusu, ünlü kadın oyuncu olan Oh Yeon-Soo’nun adı zengin bir ailenin oğlu ile bir skandala karışır. Bu skandal sonrası hayatı çok kötü gitmeye başlar. Oh Yeon-Soo’ya, iki yıl boyunca hiç yeni bir dizi teklifi ya da reklam filmi teklifi gelmez.

Oh Yeon-Soo oyunculuk kariyerine devam etmek istiyordur. Ne pahasına olursa olsun bozulan imajını düzeltmeye ve eski günlere dönmeye kararlıdır. Oh Yeon-Soo, menajeri aracılığı ile ünlü bir kadın senaristin yeni dizi yazdığını öğrenir.

Bu senarist ile daha önceden çalıştığı için onu tanımaktadır. Senarist kadının, yanına gider bu dizi de kendisinin oynamak istediğini söyler. Senarist Oh Yeon-Soo’ya skandalı yüzünden çok sıcak bakmaz ama yine de kendisini sevdiği için bir şans vermek ister fakat bir şartı vardır oyunculuğunu geliştirmesi gerektiğini söyler, yazdığı senaryo hukuk ile ilgili bir dizidir.

Bir avukatlık bürosunda 3 aylık süre ile çalışırsa dizisinde oynayabileceğini söyler. Rolü alabilmek ve eski güzel günlerine dönebilmek için yapım şirketinin ve senaristin şartını kabul eder. Oh Yeon-Soo, rolüne bürünebilmek için üç ay süre ile bir avukatlık şirketinde sekreter olarak çalışmaya başlar. Oh Yeon-Soo, iyi bir oyuncu olmadığının güzelliğiyle nam saldığının farkındadır.

Touch Your Heart
Touch Your Heart-3

Yapım şirketinin sahibinin kuzenin avukatlık bürosunda sekreterlik yapmaya başlayan Oh Yeon-Soo başlangıçta çok zorlansa da daha önce kısa bir süre de olsa hukuk eğitimi aldığı için şirkete rahatça uyum sağlayan ve samimi tavırlarıyla iş arkadaşlarının gönlünü kazanmayı başarıyor.

Sekreterliğini yaptığı Kwon Jung-Rok ile başlangıçta iyi anlaşamasalar da daha sonra uyumlu bir ikili olurlar. Kwon Jung-Rok’un soğuk kalbi Oh Yeon-Soo ‘nun sıcak kalbi karşısında kayıtsız kalamayacaktır. Aralarında güzel tatlı bir aşk başlar.

Touch Your Heart-4
Touch Your Heart-4

Touch Your Heart Yorum

Dizinin konusu oldukça basit olsa da işleyiş mükemmeldi. İzlemesi çok keyifli diziydi. Oyunculuklar, konunun geçtiği avukatlık bürosu orada çalışan diğer avukatlar her şeyi ile çok uyumluydu ve eğlenceliydi. En iyi Kore dizi listemde yerini almayı başaran bir dizi oldu.

Touch Your Heart-5
Touch Your Heart-5

Touch Your Heart dizisi çok klişe de olsa kesinlikle izlenilmeye değer biri diziydi. Senaristi Park Joon-Hwa olunca dizinin dinamiğini sürekli ayakta tutmayı başarıyor. Kwon Jung-Rok gibi soğuk sert görünümlü adamın altından bile tatlı bir romantik adam çıkarması çok tatlıydı. İzlerken asla sizi baymayacak sizi huzursuz etmeyecek cinsten bir dizi kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim.

Kore dizi önerisi: Pinocchio Kore Dizi Konusu ve Oyuncuları

Touch Your Heart Fragmanı

Touch Your Heart Fragman

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir