En İyi Kore Dizileri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. K-Pop Haberleri
  4. »
  5. “Pachinko” Yıldızı Jin Ha, Koreli Kadınların İzinsiz Fotoğraflarını Yayınladığı Geçmiş Blog İçin Özür Diledi

“Pachinko” Yıldızı Jin Ha, Koreli Kadınların İzinsiz Fotoğraflarını Yayınladığı Geçmiş Blog İçin Özür Diledi

Merve Merve -
1754 0
“Pachinko” Yıldızı Jin Ha, Koreli Kadınların İzinsiz Fotoğraflarını Yayınladığı Geçmiş Blog İçin Özür Diledi

Şu anda Apple TV+ orijinal dizisi “Pachinko”da rol alan Koreli-Amerikalı aktör Jin Ha, insanların fotoğraflarını izinsiz çekip yüklediği için özür diledi.

26 Mart’ta kişisel web sitesinde aşağıdaki özrü paylaştı.

Hatalarım hakkında konuşma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim.

Aldığım tüm eleştirileri tamamen kabul ediyorum. 2011’den beri sahip olduğum Tumblr hesabım “Korean Flowers in Bloom”un asla var olmaması gerektiği doğru. Hesaptaki fotoğraflardaki kadınların mahremiyetini ihlal ettim ve fotoğraflara eklediğim yorumlar uygunsuzdu. Eylemlerimden pişmanım ve içtenlikle üzgünüm.

11 yıl önce o fotoğrafları çekip internete yüklemekle hata ettim. Ayrıca olumsuz etkiyi dikkate almadım ve hesabı uzun yıllar olduğu gibi bıraktım. Hesabımı silmek için Tumblr’a bir istek gönderdim ve şimdi yaptılar. “Çiçek Açan Kore Çiçekleri” artık yok.

Çektiğim fotoğraflardaki kadınlardan bir kez daha özür dilerim. Tumblr hesabımın içeriğinden rahatsız olanlardan da özür dilerim. 2011’deki muhakeme eksikliğimin benden daha net görüşlü okuyucular tarafından eleştirilmesine minnettar olabilirim. Hatalarımı düzeltme fırsatı verdiğiniz için tekrar teşekkür ederim.

Başından beri daha iyi olmalıydım ama çok geç fark etsem de neyi yanlış yaptığımı anlamama yardım ettiğin için teşekkür ederim. Aynı hataları tekrarlamamak için gelecekte çok çalışacağım ve çalışacağım.

İçtenlikle,
Jin Ha

Pachinko
Pachinko

Temmuz 2010’dan Eylül 2011’e kadar Jin Ha, mikroblog platformu Tumblr’da bir hesap açtı ve burada Koreli orta yaşlı ve yaşlı kadınları sokakta veya metroda gizlice fotoğrafladı. Ayrıca cinsel taciz içeren yorumlar ekledi. Kadınların yüzleri pikselleşme olmadan ortaya çıktı.

Jin Ha şu anda “Pachinko” da Sun-ja’nın torunu Solomon rolünde oynuyor. Youn Yuh Jung.


Daha fazla k-pop haberleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz; Nisan 2022’de Herkesin Kutlaması Gereken K-Pop İdolünü Doğum Günleri

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir