En İyi Kore Dizileri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kore Dizileri
  4. »
  5. Tomorrow Konusu ve Oyuncuları

Tomorrow Konusu ve Oyuncuları

Merve Merve -
2454 0
Tomorrow afiş

2022 Kore dizileri arasında yer alan Tomorrow, 1 Nisan tarihi ile gösterime girmiştir. 16 bölüm olarak çekilmiştir, aksiyon, dram, fantezi türündedir. Netflix tarafından yayınlanan yayınlanmaktadır. Tomorrow Oyuncuları arasında; Kim Hee Sun, Rowoon, Lee Soo Hyuk, Yun Ji On, Kim Hae Sook, Kim Nu Ri, Moon Seo Youn ve Jung Dong Geun gibi isimler yer almaktadır.

Tomorrow Oyuncuları
Tomorrow Oyuncuları

Tomorrow Oyuncuları

Kim Hee Sun: Korkusuz ve yakışıklı bir ölüm meleği olan Goo Ryun rolünü canlandırmaktadır. Kişilik olarak oldukça soğukkanlı biridir, kolay kolay insanlarla sıcak bağ kuramaz.

Lee Soo Hyuk: Ruh Yönetimi Genel Merkezi’ndeki insani yönetim ekibinin lideri olan Park Joong Gil karakterini canlandırmaktadır.

Tomorrow Oyuncuları-1
Tomorrow Oyuncuları-1

Tomorrow Konusu

İntihar etmeye niyetlenen bir diğer adamla göz göze gelen Jun-Woong, intihar etmeye niyetlenen adamı kurtarmaya çalışan Goo Ryun ile tanışması ile başlayan ve yaşanan olayın ardından Jun-Woong ve diğer adam suya düşer. Jun-Woong uyandığında, o güne kadar hiç duymadığı bir bilgiyi öğrenecektir.

3 yıl boyunca, ruhunun yarısını hastanede bırakacak olan genç adam, diğer ölüm meleklerinin yanına katılarak intihar riski taşıyan insanlara yardım etmesini konu almaktadır. Amaçları insanların intihar etmesini önlemektir. Joon Woong komaya girdikten ve yarı insan ve yarı ruh haline geldikten sonra, bir ölüm meleği şirketinde kriz yönetim ekibinin en yeni üyesi olarak işe alınır.

Tomorrow Yorum

2022 Kore dizileri arasında yayınlanmaya başlayan Tomorrow dizisi iyi oyunculuklar, güçlü performanslar ile dikkatleri üzerine çekebilmeyi başarmasının yanında , Tomorrow dizisi, son zamanların en iyi k-dramalarından biri olarak izleyiciden büyük ilgi toplayan bir dizi oldu. Özgün konusu sayesinde dinamik bir yapıda ilerleyen bu diziyi herkesin izlemesini tavsiye ederim.

Dizinin yönetmenliğini Kim Tae Yoon yapmıştır, senaryosunu Park Ran ve Park Ja Kyung ve Kim Yu Jin kaleme almıştır. 

Kore dizi önerisi; Pachinko oyuncuları ve hakkında daha fazla bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Tomorrow Fragmanı

Tomorrow Fragmanı
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir