En İyi Kore Dizileri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kore Dizileri
  4. »
  5. Pachinko Konusu ve Oyuncuları

Pachinko Konusu ve Oyuncuları

Merve Merve -
2962 0
pachinko-afis

Gösterim tarihi 25 mart 2022 olarak belirlenen dizinin yayınlandığı kanal Applee+Tv’dir. Pachinko konusu kısaca Kore kökenli bir ailenin önce Japonya’ya oradan da zorunlu göç yüzünden Amerika’ya göç ederken yaşadıkları korku, dram ve trajedi anlatılmaktadır. Dizinin çekimleri sona ermiştir. Lee Min Ho‘nun başrolünü üstlendiği dizi uzun zamandır izleyici tarafından beklenmektedir.

Pachinko Oyuncuları
Pachinko Oyuncuları

Pachinko Oyuncuları

Lee Min Ho: Organize suçla bağları olan zengin ve güçlü bir tüccar olan Hansu karakterini canlandırıyor. Büyük bir sır saklamaktadır ve yasak bir aşkın peşinde koşacaktır. Yasak aşkıyla ve kirli işleriyle bilinen bu adam hangi aşkın peşinden gidecek hep birlikte izleyip göreceğiz.

Pachinko oyuncuları-Lee Min Ho
Pachinko oyuncuları-Lee Min Ho

Kim Min Ha: Dizi de Kim Sun-Ja karakterini canlandırmaktadır. Kore’nin Japon egemenliği altında olduğu zamanlarda Busan’da doğup büyüyen Kim Sun-Ja, Hansu adında ki bir adama aşık olur. Ancak Hansu zaten başka bir kadınla evlidir ve bunu öğrendiğinde kendisi ondan hamiledir. Bu durumdan dolayı zor duruma düşen Kim Sun-Ja’yı, Baek Isak isimli kilise rahibi ile evlenecektir. Sonrasında kocasıyla birlikte Japonya’ya taşınırlar ve bebeğini orada dünyaya getirir. O dönemlerde Japonya da yaşamak bir Kore’li için hiç kolay olmayacaktır.

Pachinko Konusu

Pachinko konusu, Koreli göçmen bir ailenin farklı nesillerden olan üyelerinin hayatına odaklanmaktadır. Balıkçı olan babası tarafından çok sevilen Kim Sun-ja, evlerinin yakınında yaşayan bir yabancıya aşık olmuştur. Adamla yaşadığı ilişki sonrası hamile olduğunu öğrenen Kim Sun-ja, tam da bu sırada sevgilisinin evli olduğunu öğrenir. Bunu öğrendiğinde çoktan hamile kalmıştır. Bu haberlerden sonra dünyası başına yıkılan kızımız çareyi Baek Isak isimli kilise rahibi ile evlenmekte bulur. Bundan sonra hayatı hiç kolay olmayacaktır.

Pachinko Konusu
Pachinko Konusu

Pachinko Yorum

Lee Min Ho’nun uzun zamandır beklenen bu dizisi sonunda ilk bölümüyle izleyici ile buluştu. Dünyaca ünlü oyuncuları bir araya getiren dizi Apple Tv+ de yayınlanmaktadır. Korece, İngilizce ve Japonca dilinde yayınlanacaktır. Pachinko 25 Martta yayın tarihine başlamıştır ve 29 Nisan da son bölümü yayınlanacaktır. Pachinko oyuncuları ve destansı konusuyla herkesi etkilemeyi düşünüyor. Herkese iyi seyirler dilerim.

Pachinko Oyuncuları
Pachinko Oyuncuları

Kore dizi önerisi: Crazy Love dizihakkında daha detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Lee Min Ho severler diğer sevilen dizilerinden biri olan, the king eternal monarch konusu hakkında sitemizde detaylı bilgilere ulaşabilir.

Pachinko Fragmanı

Pachinko Fragmanı

 

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir