En İyi Kore Dizileri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kore Dizileri
  4. »
  5. School 2017 Konusu ve Oyuncuları

School 2017 Konusu ve Oyuncuları

Merve Merve -
4539 0
School 2017 afis

2017 Kore dizilerinden biridir, 16 bölümden oluşmaktadır. Romantik, Komedi, Arkadaşlık, Okul, Gizem, Gençlik türleri arasına girmektedir. School 2017 Konusu her yaşta insanı meraka ve eski lise sıralarında üniversite için verdiği mücadeleli yıllarına götürecek. İlk aşkları ve lisenin dostluğunu anlatan samimi bir gençlik dizisi ile karşınızdayım. School 2017 Netflix‘te yayınlanmaktadır.

School 2017 Oyuncuları
School 2017 Oyuncuları

School 2017 Oyuncuları

Kim Seo Jeong: Tatlı ve neşeli kişiliğe sahip olmasına rağmen dersleri oldukça kötü bir lise öğrencisi olan Ra Eun Ho karakterini canlandırmaktadır. Ailesinin maddi durumu çok iyi değildir ve o yüzden okulda olan ayrımcılık onu çok rahatsız eder. Hakkını savunan, kendini ezdirmeyen bir karakteri vardır. Onun hayali sevdiği adamın okuduğu üniversiteye girmektir.

Bunun içinse ders notlarına değil, webtoon çizimindeki yeteneğine güvenmektedir. Okul içerisinde olan problemler nedeni ile bir şekilde Hyun Tae-Un ile yakınlaşırlar ve aralarında romantik bir ilişki başlayacaktır. Kim Seo Jeong’u Kpop ile ilgilenen arkadaşlarımız tanıyor olabilir.

Kim Jung Hyun
Kim Jung Hyun

Kim Jung Hyun: Hyun Tae Un karakterini canlandırmaktadır. ABD’de okurken başını belaya sokmuş ve Güney Kore’ye dönmek zorunda kalmıştır. Başkalarına karşı her zaman asi ve kaba davranmasına rağmen burada okuduğu lisenin yönetimi babasında olduğu için kimse ona karşı ses çıkaramıyor. Okulda tek başına vakit geçirmeyi tercih ediyor. Derslerde uyuyan tembel bir öğrencidir.  Okulun yakışıklı, zengin ve ukala tipidir.

School 2017 Oyuncuları-1
School 2017 Oyuncuları-1

Jang Dong Yoon: Dizide iyi notlara, iyi kişiliğe ve iyi bir mizah anlayışına sahip olan Song Dae Hwi karakterini canlandırmaktadır. Fakir bir ailenin çocuğudur. Sınıf başkanıdır ve kendisine zayıfları korumak gibi bir görev edinmiştir. Bir öğrencinin isteyeceği her şeye sahip olsa da iyi bir aileye sahip olmadığı için mutsuzdur.

Jang Dong Yoon
Jang Dong Yoon

School 2017 Konusu

School 2017 Konusu; Öğrencilerin gerçek hayattaki yaşam tarzlarını, karşı karşıya kaldıkları zorlukları ve hissettikleri acıları konu almaktadır. Ra Eun Ho, okul ortalamasında son sıralarda yer alan, dersleri kötü olmasına rağmen çizimleri muhteşem olan enerji dolu bir lise öğrencisidir.

En büyük hayali üniversitede okuyan ve aşık olduğu erkekle aynı okula gitmektir. Ve bunun için en çokta çizimlerine güvenmektedir. Bir gün çizimleri onu olmaması gereken yere sürükler ve başına olmadık belalar açılır. Ve bu durum olayları başlatır.

School 2017 Konusu
School 2017 Konusu

Dizinin konusu oldukça klasik aslında. Bir grup liseli öğrencinin okulla, hayatla ve birbirleriyle olan savaşını ve tabi bir de aşkı bulmalarını izliyoruz. Okul içerisinde yapılan ayrımcılıkları sona erdirmek için el ele veren öğrencileri izleyeceksiniz. Her birinin hayatında ki zor zamanları, acılarını, mutluluklarını, hayallerini, çabalarını izlemek keyif verici olacak. Eğer bu tarz gençlik dizilerini seviyorsanız sıkılmayacaksınız.

School 2017 Yorum

School 2017 Yorum; Güney Kore’nin okul dizilerini sevenler arasında olduğum için bu diziyi de kaçırmadım. Diğer School serilerini izleyip beğendiğim için bu diziyi de geç de olsa izleyebildim, diğer School serileri gibi bu dizide çok iyiydi keyifle ve merakla izlediğim güzel bir yapım oldu. Oyuncu kadrosu ve konu geçişleri işlenişi çok iyi kurgulanmış, okul, arkadaşlık ve aşk temalı başarılı bir dizi, böyle yapımları sevenler için izlenecek hoş bir diziydi.

School 2017 Yorum
School 2017 Yorum

Dizi deki başrollerimizden olan Kim Se-Jeong oyunculuğu gerçekten ümit vericiydi. Dizi ise Kore de ki eğitim sistemini, dostluklar, yönetici kısmının adaletsizliği gelecek sıkıntısı gibi bilindik bir çok konuya değinilmiş sıradan bir senaryosu da var ama kesinlikle dizi kendisini izlettiriyor.

Dizideki konuların yanında yan karakterlerde çok güzeldi. Benim en sevdiğim şey yan karakterler güzel yazılmış olmasıydı fakat biraz eksik işlenmişti. Yani hem karakterlerin kendi aile, aşk, hayat hikayeleri anlatılırken yan karakterlere de yer verilmesi diziyi daha da güzelleştirmişti. Dizi School dizilerine nazaran daha renkliydi ve dramı onlara göre çok daha azdı. Ben diziyi genel anlamda sevdim, herkese tavsiye ederim.

School 2017 Konusu gibi Kore okul temalı dizi severler için öneri: Playful Kiss konusu ve oyuncuları hakkında daha fazla bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz ayrıca konumuza siz de yorumlarınızı bırakabilirsiniz.

School 2017 Fragmanı

https://youtu.be/5wyBLLRIqmE
School 2017 Fragmanı
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir