En İyi Kore Dizileri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. K-Pop Haberleri
 4. »
 5. BTS’den Suga, Üyelerinin Her birini Temsil Edecek Renkleri Seçiyor

BTS’den Suga, Üyelerinin Her birini Temsil Edecek Renkleri Seçiyor

Merve Merve -
585 0
BTS'den Suga, Üyelerinin Her birini Temsil Edecek Renkleri Seçiyor

Gökkuşağının her renginin değişik bir ruh hali ve anlamı vardır. Hangileri BTS üyelerini temsil ediyor?

Şimdi Atıştırma zamanı BTS Japan Official Fanclub için yeni bir video hazırladı, Suga soru-cevap için masaya oturdu. BTS üyelerini renk olarak tanımlaması istendiğinde, kendisi ile başladı.

Suga‘ya gore, o mavi renk. Seçimlerinin arkasındaki sebepleri açıklamamasına karşın, mavi bu içe dönük sanatçı için muhteşem bir uyum benzer biçimde görünüyor. Mavi, sakinliğin, gökyüzünün ve okyanusun rengidir. Birçok kültürde sulh, bilgelik ve istikrarla ilişkilendirilir.

Suga, gökkuşağının en yürekli renklerinden birini seçti. V, kırmızı. Kırmızı, aşkın, tutkunun, cesaretin, iyi şansın ve mutluluğun rengidir. Öne çıkmaktan korkmayan bir renk!

E6e5sNaUcAAr28E

Suga Jungkook için pembeyi seçti. Pembe, duyarlılık, çekicilik ve sevgi ile ilişkili keyifli, neşeli bir renktir. Çiçekler, kıymetli taşlar ve kuşlar doğada pembenin kaynaklarıdır.

isimsiz (1)

Suga RM için gri rengi seçti, bu garip zira RM kendi Sual-Cevabı esnasında Suga için aynı rengi seçti! Gri, yansız, dengeli bir renktir, siyah ve beyaz arasındaki orta zemindir. Sofistike ile ilişkilidir ve ince bir güce haizdir. Doğada gri, çeşitli metallerde ve taşlarda bulunur.

tumblr_pkrmtw4Xzv1v6kr4n_1280

Suga, J-Hope için yeşil rengini seçti. Yeşil, sağlığın, canlılığın ve gençliğin rengidir. Çoğu zaman tekrardan doğuş, gelişme ve mutlulukla ilişkilendirilir. Doğada yeşil, neredeyse baktığınız her yerde bulunabilir: ağaçlar, bitkiler, böcekler, kıymetli taşlar vb.

f72ab8a508aca89f513ef7e8746724e7f42140afv2_hq

Suga aynı rengi seçti Jin ve Jimin Sarı.

eaf5715573bcca1efebae2e1270b892e

Güneş ışığı, mutluluk, aptallık ve dostluk, bu renkle kuvvetli bir halde ilişkilidir. Sarı hem de “Tereyağı” sürecinin imza rengidir!

isimsiz (2)

Bts ve k-pop haberleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz; Kim Sejeong, COVID-19 Teşhisi Aldıktan Sonrasında Faaliyetlerini Durdurdu

Facebook logosu

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

İlgili Yazılar

2 Yorum

 1. skz bagimlisi - -

  1.de lee knowu beklerdim

  1. Merve - -

   Senin için listeyi güncelleyeceğiz. 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir