En İyi Kore Dizileri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. K-Pop Haberleri
 4. »
 5. İşte “Business Proposal” Kim Min Gue’nin Ah’da Seol ile Öpücüğünü Bu Kadar Unutulmaz Bulmasının Beklenmedik Sebebi

İşte “Business Proposal” Kim Min Gue’nin Ah’da Seol ile Öpücüğünü Bu Kadar Unutulmaz Bulmasının Beklenmedik Sebebi

Merve Merve -
778 0
İşte "İş Teklifi" Kim Min Gue'nin Ah'da Seol ile Öpücüğünü Bu Kadar Unutulmaz Bulmasının Beklenmedik Sebebi

K-Drama dünyasını eline geçiren en yeni şovlardan biri, SBS’s Business Proposal Yayınlanmaya başladığından beri, netizenler diziye ve içindeki tüm karakterlere takıntılı hale geldi. 28 Şubat 2022’de SBS TV’de ilk vizyonu meydana getirilen dizi her Pazartesi ve Salı 22.00’de yayınlanmaktadır. Business Proposal oyuncuları oldukça sevilmiştir.

Shin Ha-Ri (Kim Se-jeong), arkadaşı Jin Young-Seo’nun (Seol In-ah) gitmesi için babası tarafınca ayarlanan görücü usulü randevuya arkadaşı yerine gider.

Young-Seo bu randevuya katılmak istemez, arkadaşının damat talibi tarafınca ‘reddedilmek’ amacıyla onun kimliğini kullanarak Ha-Ri’den onun adına katılmasını ister. Sadece, damat adayının, Ha-Ri’nin çalmış olduğu firmanın CEO’su Kang Tae-Mu olduğu ortaya çıkmasıyla planları alt üst olur. Tae-Mu sonrasında onun düzmece Jin Young-seo bulunduğunu bilmeden görücü usulü randevuda tanıştığı gelin adayıyla evlenmeye karar verir.

Business Proposal oyuncuları
Business Proposal oyuncuları

Sadece düzmece kimlik, gerçek Jin Young-Seo’nun Tae-Mu’nun sekreteri Cha Sung-Hoon (Kim Min-kyu) ile park alanında karıştığı bir kazada ortaya çıkar. Düzmece kimlik vakası ortaya çıktıktan sonrasında Tae-Mu, Young-Seo’dan Hari’yi aramasını ve onunla derhal buluşmak istediğini söylemesini ister ve buluştuklarında ona gerçek adını sorar. Ha-ri bu düzmece kimlik vakasından dolayı, patronunun onun şirketinde çalışan Shin Ha-Ri bulunduğunu bilmesini istemez ve o sırada aklına gelen ‘Shin Geum-Hi’ isminde düzmece bir isim söyler.

Business Proposal oyuncuları-1
Business Proposal oyuncuları-1

Gene de, Kang Tae Mu’nun ana çifti haricinde (Ahn Hyo Seop) ve (Shin Ha Ri) Kim Se Jeong… ki bu hakikaten fazlaca sempatik bir çift.

Netizenler ikinci başrol çiftine takıntılı hale geldi. Jin Young Seo (Seol In Ah), Ha Ri’nin her şeyi başlatan arkadaşı, Tae Moo’nun sekreteri ve en iyi arkadaşı Cha Sung Hoon’a (oyuncu tarafınca oynanan) karşı hisler geliştirir. Kim Min GueEk olarak şöyleki bilinir Kim Min Kyu).

Bilhassa, netizenlerin çifte olan sevgisini pekiştiren bir an, altıncı bölümdeki alev ateş öpüşmeleriydi. Her iki oyuncu da kendilerini sahneye kaptırdıkça ve seyircileri içten içe heyecanla feryat atarken öpüşme yavaş yavaş yoğunlaşıyor.

Görünüşe gore sahneyi unutulmaz bulanlar bir tek netizenler değil, muhtemelen değişik sebeplerden dolayıydı!

Dizinin oyuncu ekibi, kısa süre ilkin Netflix Kore için bir videoda göründü ve aralarından biri müzik dinlerken dizinin çekimleri ve birbirleri hakkında birazcık TMI döktüler. | Netflix Kore/ YouTube

Sıra Seol In Ah olduğunda, Kim Min Gue kadın oyuncu hakkında ilk izleniminin ne kadar değiştiğini paylaştı. Çekimlere başlamadan ilkin onunla ilgili şeyleri iyi mi araştırdığını, sadece tanıştıktan sonrasında ne kadar değiştiğini paylaştı.

Soğuk bir çekiciliği vardı ve sesinin çekici bulunduğunu düşündüm. Şimdi… (kelimeler için yitik), A’da da oldukça nüktedan.

— Kim Min Gue

| Netflix Kore/ YouTube

Bilhassa öpüşme sahnesini çekerken unutulmaz bir anı paylaştı. Bazı insanoğlu bunu acayip bulsa da, Seol In Ah’ın hareketleriyle onu rahatlattığını deklare etti.

Bir öpüşme sahnesini çekmek zorunda kaldık ve o ansızın zıplamaya ve aynı anda şarkı söyleyerek etrafımda daireler çizmeye başladı.

— Kim Min Gue

| Netflix Kore/ YouTube

Bu kafi değilse, Ahn Hyo Seop şaşırmış göründükten sonrasında, Kim Min Gue bunun düzgüsel bir şarkı bile olmadığını, hatırlayamadığı rastgele bir şey bulunduğunu deklare etti. Talih eseri, Seol In Ah tüm hikayeye ışık tutmak için oradaydı.

Kim Min Gue: O da garip bir şarkıydı. Ne oldu gene? Shin-Chan (Japon manga serisi) karakterine benziyor

Seol In Ah: (Müzikle uğraşmaya adım atar) Büyük bir çakıl değirmen taşıdır. Taşlar dönüyor ve dönüyor.

| Netflix Kore/ YouTube

İlk başta, tam olarak ne işe yaradığını düşlemek zor görünebilir. Her neyse ki, SBS davadaydı ve röportajın yayınlanmasıyla bununla birlikte, öpüşmenin çekimlerinden bazı sahne arkası görüntüleri paylaştılar.

Çekimin en başından itibaren, oyuncular Seol In Ah son aşama eğlenceliyken keyifli zaman geçiriyor şeklinde görünüyordu. | SBS Soruşturma/ YouTube

Ve Seol In Ah’ın Kim Min Gue’nin çevresinde dans etmeye başladığı ikonik anı bile yakaladılar ve bunun erkek oyuncu için öne çıkan ve Seol In Ah’ın gerçek kişiliğini sergileyen bir anın olması şaşırtıcı değil. | SBS Soruşturma/ YouTube

Seol In Ah’ın ne kadar oyuncu olduğu ve Kim Min Gue ile etkileşim şekli göz önüne alındığında, hem ekranda hem de ekranda kimyalarının bu kadar iyi olması şaşırtıcı değil.

Seol In Ah ve Kim Min Gue arasındaki “buharlı” öpücüğün gerçekliği hakkında daha çok bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

K-Drama “Business Proposal”da Ah’ın Hot Kiss Sahnesinde Kim Min Gue ve Seol Ekran Haricinde Oldukca Değişik Göründü.

K-pop haberlerinin devamı için sitemizi ziyaret edebilirsiniz: BTS’den Jin Ameliyat Oldu

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Yazılar

2 Yorum

 1. skz bagimlisi - -

  1.de lee knowu beklerdim

  1. Merve - -

   Senin için listeyi güncelleyeceğiz. 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir