En İyi Kore Dizileri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kore Dizileri
  4. »
  5. The World of the Married Konusu ve Oyuncuları

The World of the Married Konusu ve Oyuncuları

Merve Merve -
1688 0
The World of the Married afis

2020 Kore dizileri içinde olan The World of the Married, 16 bölümden oluşmaktadır. The World of the Married mevzusu ve sürekli şaşırtan bölümleriyle yayınlandığı dönemde Kore’de reytinglerde birinciliği alıp üstün dereceli kırmıştır.

The World of the Married Oyuncuları
The World of the Married Oyuncuları

The World of the Married Oyuncuları

Kim Hee Ae: Bir aile hekimi olan Ji Sun Woo karakterini canlandırmaktadır. Rahat bir aile, kocasının değişmeyen sevgisi ve iyi bir oğluyla görünüşte muhteşem bir yaşam sürerken, mutluluğunda bir çatlak oluşmaya başladığında, yaşamı değişmeye başlayacaktır.

The World of the Married Oyuncuları-1
The World of the Married Oyuncuları-1

Park Hae Joon: Ji Sun Woo’nun kocası Lee Tae Oh karakterini canlandırmaktadır. Düşsel film yönetmeni olmaktır. Yakışıklı ve zekidir. Karısının maddi desteği yardımıyla bir eğlence şirketi kurmuş olmasına karşın yasak bir ilişki kurarak karısına ihanet eder.

The World of the Married Mevzusu

Başarıya ulaşmış bir aile doktoru ve müdür yardımcısı Ji Sun Woo’nun hayatında her şey muhteşem bir halde ilerlerken asla beklemediği kocası tarafınca ihanete uğrar. Bu durum yaşanana kadar yakışıklı kocası Lee Tae Oh ve genç oğlu Joon Young ile Gosan’da mutlu bir yaşam sürmektedirler.

The World of the Married Konusu
The World of the Married Mevzusu

Kocasına bir eğlence şirketi kurması için maddi olarak yardım eder. Sadece kocası ve ortak arkadaşları tarafınca ihanete uğrar. Lee Tae Oh, karısını sevmesine karşın tehlikeli bir birlikteliğin içine girer. Bunu yakın arkadaşları da biliyor fakat bu ilişkiyi gizlemesinde Lee Tae Oh yardım ederler. Tüm bu olanlar sonucunda yaşamı aniden alt üst olan olan Ji Sung Woo, intikam almaya karar verir.

The World of the Married Oyuncuları2
The World of the Married Oyuncuları2

Ji Sun Woo eşi ve evladı ile mutlu mesut yaşarken bigün eşinin atkısından değişik bir hanıma ilişik saç teli bulmasıyla beraber aldatıldığı şüphesine kapılır. Deliller tek tek önüne serilmeye başladığında aldatıldığından güvenli olur. Bu durum onu mahveder yalnız eşi tarafınca değil dostları da ona kazık atmıştır bildikleri halde ondan saklamışlardır. Başlangıçta ne yapacağını bilmez fakat hemen sonra boşanma sonucu alır. Eşi ve sevgilisi bu vakadan sonrasında dedikodulardan kurtulmak için yaşadıkları kasabayı terk eder.

Ji Sun Woo artık kendisini işine ve oğluna adamaya adım atar. Aradan bir kaç yıl geçtikten sonrasında Lee Tae Oh karısı ve evladı ile kasabaya geri döner. Ve artık iki taraf içinde sıkıntılı süreçler başlayacaktır.

The World of the Married Yorum

The World of the Married Yorum; Muhteşem bir yaşamı var benzer biçimde görünen kadının uğramış olduğu ihanetler sonucu intikam için yaptıklarını seyrettiğimiz bir takım oldu.
Ilkin oldukça sevilmiş olduğu kocası tarafınca aldatıldığını öğreniyor. sonrasında anlıyor ki bunu çevresindeki tüm sevdikleri bilmiş olduğu halde hepsi kocası dahil onu kandırmış.

The World of the Married Yorum
The World of the Married Yorum

Şu demek oluyor ki bayanı güvenilmiş olduğu sevilmiş olduğu insanoğlu birer birer sırtından bıçaklamış. Dizi hanım ve kocası arasındaki bitmeyen savaşı gösteriyor. Evet dizimizin hikayesi tam olarak bu şekilde. Doğal olarak bu harp içinde kalan oğulları en büyük ziyanı gören olsa da ikili birbirlerine olan takıntı ve intikam yüzünden bunu fark edemiyor. 

Ruhsal gerilim türünde olan bu dizi aldatılan kadının psikolojisi ve zaman içinde yaşamış olduğu değişimleri oldukça güzel bir halde gözler önüne sürdü. Oyunculuklar oldukça gerçekçiydi. The World of the Married oyunculukların devleştiği dizi de çarpık ilişkilerin yaşandığı süreçlerin zor dönemler yaşattığı mükemmel bir ruhsal dram olarak izleyenleri etkilemeyi başardı. En Kore dizileri listelerinde en üst sıralarda yer aldı. Ben diziyi genel olarak beğendim her insana tavsiye ederim.

The World of the Married dizisi Türkiye de de ”Sadakatsiz” adıyla gösterildi ve aşırı aşama de seyirci kitlesine ulaştı. Sadakatsiz dizisi Türkiye de 2 sürem süresince devam etti toplam 53 bölüm çekildi. Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen başrollerinde yer aldı. Cansu Dere’nin canlandırdığı Asya karakteri evliliğini kurtarmak ya da sadakatsiz kocasından intikam almak içinde tercih yapması konuludur.

Kore dizi önerisi: Find Me in Your Memory dizi hakkında detaylı informasyon için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

The World of the Married Fragmanı

The World of the Married Fragmanı
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir