En İyi Kore Dizileri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kore Dizileri
  4. »
  5. Angel’s Last Mission Love Konusu ve Oyuncuları

Angel’s Last Mission Love Konusu ve Oyuncuları

Merve Merve -
950 0
Angel's Last Mission Love afis

2019 Kore dizileri arasındadır, 32 bölümden oluşmaktadır. Kore dizilerinde fantastik karakterleri şu demek oluyor ki, vampirleri, kurt adamları, melekleri, şeytanlar görmeye alışkınız. Bu dizimizde de bir adam melek Angel’s Last Mission Love konusunu oluşturuyor. Netflix dizileri içinde yer verilmiştir.

Angel's Last Mission Love Oyuncuları
Angel’s Last Mission Love Oyuncuları

Angel’s Last Mission Love Oyuncuları

Shin Hye-Sun: Ailesi ‘Fantasia’ adlı güzel sanatlar şirketinin sahibi olduğundan daima sanatla ilgilenmiş, bir balerin olan Lee Yeon Seo karakterini canlandırmaktadır. Dizinin kibirli ve bir o denli gururlu karakteridir.

Kim Myung-Soo: İyi yürekli sadece birazcık haylaz ve kaide tanımaz bir melek Kim Dan karakterini canlandırmaktadır. Dünyadaki görevi ölen hayvanların doğru şekilde cennete gitmesini sağlamaktır, bir süredir yapmış olduğu bu görevin sonuna gelmiştir, artık kalıcı olarak cennete gidecektir.

Angel's Last Mission Love Oyuncuları-1
Angel’s Last Mission Love Oyuncuları-1

Lee Dong Gun: Lee Yeon Seo’nun bale eğitmeni ve koçu olan Ji Kang Woo karakterini canlandırmaktadır. Ji Kang Woo aslına bakarsak Fantasia’yı yönetmesi için firmanın başına getirilmiştir. Lee Yeon Seo’nun daha ilkin ölen kız arkadaşına olan benzerliği onun ilgisini çeker ve bu, bir çeşit takıntıya dönüşür. Lee Yeon Seo’nun baleye devam etmesini oldukça isteyen Ji Kang Woo aslına bakarsak en oldukça onun kendisiyle sevgili olmasını istemektedir.

Kim Bo-Mi: Lee Yeon Seo’nun kuzeni olan karakterini canlandırmaktadır. O da kuzeni Lee Yeon Seo şeklinde iyi bir balerin olmasına karşın yaşamı süresince hep Yeon Seo’nun gölgesinde kalmıştır. Yeon Seo’nun başına gelenlerden sonrasında baleye devam edemiyor olması Geum Ni Na’nın kendisini gösterebilmesi için fırsat olarak görmüştür. Geum Ni Na, Ji Kang Woo’dan hoşlanmaktadır. Kuzenler içinde ki rekabet bu aşk üçgeniyle iyice kızışır.

Angel's Last Mission Love Oyuncuları-2
Angel’s Last Mission Love Oyuncuları-2

Angel’s Last Mission Love Mevzusu

Dünyadaki görevi ölen hayvanları doğru şekilde cennete yönlendirmek olan melek Kim Dan, artık vazife süresinin sonuna gelmiştir. Yeryüzündeki son bir gününü daha başarıyla tamamladıktan sonrasında artık sonsuza kadar orada kalmak suretiyle cennete gidecekken bin bir türlü aksilikler sonucu başına gelenler yüzünden cezalandırılır, cennete giremez.

Çevresindeki insanlara fena davranışlarıyla ün salmış eski bir balerin olan Lee Yeon Seo, Kim Dan’ın cennete gidebilmesi için tamamlaması ihtiyaç duyulan görevin, son şansının bir parçasıdır. Hayatta hiç kimseye güvenmeyen bu sivri dilli, aşktan umudunu kesmiş hanıma yaşamının aşkını bulması gerekiyordur. Fakat görevini tamamlamaya çalışırken küçük bir pürüzle karşılaşır: Kim Dan, Lee Yeon Seo’ya kendisi gönlünü kaptırır. Kin Dan, kimselerle yakınlaşmamak için kendine duvarlar örmüş olan bu bayanı aşka inandırmak için elinden gelen her şeyi yapmış olacaktır.

Angel’s Last Mission Love Konusu
Angel’s Last Mission Love Mevzusu

Angel’s Last Mission Love Mevzusu özetlemek gerekirse, bir melek olan Kim Dan’ın ve varlıklı fakat mutsuz, hayalleri yarım kalmış eski bir balerin Lee Yeon Seo arasındaki aşk öyküsünü mevzu alıyor. Melek Kim Dan’ın tek isteği cennete girebilmektir. Cennete girebilmesi için ise yapması ihtiyaç duyulan son bir vazife vardır. O da, taş kalpli, kibirli bir bayan olan Lee Yeon Seo’nun 100 gün içinde gerçek aşkı bulmasını sağlamaktır. Eğer Dan, görevinde başarısız olursa yok olmaya mahkum olacaktır. Fantastik Kore dizileri içinde yerini alan bu dizi de fazla mantık aranmaması tavsiye edilir.

Angel's Last Mission Love Oyuncuları-3
Angel’s Last Mission Love Oyuncuları-3

Angel’s Last Mission Love Yorum

Angel’s Last Mission Love dizisi fantastik mevzusuyla, oyunculuklarıyla beni ve izleyen herkesi kendisine fanatik bırakmaya başarabilen bir Kore dizisidir. Kim Myung Soo sahne adıyla L. Kendisi benim en sevdiğim k-pop grublarından biri olan INFINITE grubunun bir üyesidir. Ben bu adamı uzun süreden beri sevenlerden biri olarak bu dizi de başrol bulunduğunu öğrenir öğrenmez derhal diziyi seyretmeye başladım ve performansını oldukça beğendim, diziye oldukça yakışmıştı.

Angel’s Last Mission Love Yorum
Angel’s Last Mission Love Yorum

Bu dizi bir oldukça ödül aldı; 2019 KBS Drama ÖdüllerindeShin Hye Sun, en iyi hanım oyuncu ödülüne; Kim Myung Soo, en iyi yeni adam oyuncu ve K-drama Hallyu Yıldız ödülüne; ikisi beraber en iyi çift ödülüne layık görülmüştür.

Kore dizi önerisi: Weightlifting Fairy Kim Bok Joo mevzusu ve oyuncuları hakkında detaylı data için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Daha çok Kore dizisi ve k-pop haberlerine ulaşmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Angel’s Last Mission Love Fragmanı

Angel’s Last Mission Love Fragmanı
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir