En İyi Kore Dizileri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. K-Pop Haberleri
 4. »
 5. BL Dramalarında Oynadığını Bilemeyeceğiniz 10 K-Pop İdolü

BL Dramalarında Oynadığını Bilemeyeceğiniz 10 K-Pop İdolü

Merve Merve -
858 0
BL Dramalarında Oynadığını Bilemeyeceğiniz 10 K-Pop İdolü

Son günlerde, DONGKIZ üye Jaechan 2022 BL (yada “Boys’ Love”) K-Drama’daki görevi sebebiyle grubunu daha çok tanındı. Bu, bir K-Pop idolünün bu tür dizilerde oynadığı son olarak örnek olsa da, kesinlikle ilk değil. İşte bir BL K-Drama’da oynayanlar.

1. Han Gichan

Gichan yarışmacıydı, burada 57. sırada yer aldı. Hem de bir BL K-Drama’da oynayan ilk K-Pop idollerinden biriydi! altında bir erkek oyuncu olarak çıkış yapmış oldu. Fantagio BL serisinde Gözlerinizin Oyalandığı Yer 2020’de ve ek olarak yaklaşmakta olan 2022 BL K-Drama’da da rol alacak.

10 K-Pop idolü
10 K-Pop idolü

2. Jun (ACE)

2.1

Bu ACE üyesi, BL dramasında Jung Eun Ho’nun ana rolünü oynadı. Seninle Renkli 2021’de! Hem çağıl hem de feodal Kore zamanlarında yer alır ve her dönemden erkekler içinde bir romantizm ihtiva eder.

3. Insoo (Benim adım)

3.1

MYNAME’den Insoo aslına bakarsak iki değişik BL K-Draması’nda rol aldı! İlki 2020 serisiydi Dileklerimle: Kalbimden Gelen Melodinizve ikincisi 2021 dramasıydı Asilzade Ryu’nun Düğünü.

4. Hur Hyunjun/Hwall (eski THE BOYZ)

4.1

THE BOYZ’un bu eski üyesi 2020 BL K-Drama’da rol aldı. renk acil! Go Yoo Han’ın ana rolünü oynadı ve dizi, renkleri göremeyen insanların onlara izin verecek biriyle tanışması fikri çevresinde dönüyor.

5. Hyunwoo (ATO6)

5

ACE’nin June’u şeklinde Hyunwoo da 2021 BL K-Drama’da rol aldı. Seninle Renkli. Aslen, dizideki öteki ana görevi oynadı ve ikisi gösteride duygusal ilgi alanları olarak rol aldı.

6. Han Sejin

6 (13)

19. sırada yer edinen Han Sejin 101 üret, iki değişik BL K-Draması’nda da rol almış başka bir K-Pop idolü. Onun ilki Bay Kalp 2020’de ve 2021 serisinde Insoo ile beraber rol aldı. Asilzade Ryu’nun Düğünü.

7. Bumjun (2Z)

7 (8)

Bumjun, 2021 BL dramasında rol aldı arka kesim, burada ana karakter Kim Ki Jin olarak rol aldı. Drama, tomurcuklanan bir moda tasarımı talebesi ile yarı zamanlı bir teslimat işçisi arasındaki ilişkiyi takip ediyor ve bununla birlikte bir aşk üçgeni içeriyor.

8. Sang (IMFACT)

8

Insoo şeklinde Sang da 2020 BL K-Drama’da rol aldı. Dileklerimle: Kalbimden Gelen Melodiniz. Ek olarak Yoon Sang Yi karakteri olarak ana görevi vardı ve ikisi şovda duygusal ilgi alanları.

9. Hyuk (VIXX)

9 (6)

Bu VIXX üyesi, 2022 BL serisinde rol aldı .Kim Se Hyun’un ana rolünü oynuyor ve ana karakter Choi Yeon Woo ile yakın bir ilişki geliştiriyor.

10. Youngjae (eski BAP)

10

Bu eski BAP üyesi, 2022 BL K-Drama’da Jin Geum Seong’un ana rolünü oynadı.

Kore dizi önerisi; The Master’s Sun dizi hakkında detaylı informasyon için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

İlgili Yazılar

2 Yorum

 1. skz bagimlisi - -

  1.de lee knowu beklerdim

  1. Merve - -

   Senin için listeyi güncelleyeceğiz. 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir