En İyi Kore Dizileri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kore Dizileri
  4. »
  5. Another Miss Oh Konusu

Another Miss Oh Konusu

Merve Merve -
525 0
another miss oh kapak

Yönetmenliğini Song Hyun-Wook ‘un senaristliğini Kim Park Hae-Young’un yaptığı Another Miss Oh, 2016 yılında yayınlanmış 18 bölümden oluşmaktadır. Başrollerinde Seo Hyun-jin, Eric Mun ve Jeon Hye-Bin bulunmaktadır. Another Miss Oh Konusu oldukça ilginçtir.

Another Miss Oh Oyuncuları

another miss oh-1
another miss oh-1

Seo Hyun-jin: Oh Hae Young sıradan tipik bir öğrencidir ve sınıfında onunla aynı ismi taşıyan onun aksine daha zeki ve güzel Oh Hae Young vardır. Başrolümüz olan Oh Hae Young ortalama güzellikte ve zekada ayrıca sakar birisidir. Liseden beri sürekli kendisinden daha popüler daha yetenekli ve zeki olan diğer Oh Hae Young’un gölgesinde yaşamıştır.

Bu yüzden sürekli karşılaştırılmış ve ezik muamelesi görmüştür. 32 gelmiş nişanlısı Han Tea Jin ile evlilik hayalleri kurmaktadır. Evlenmelerine bir gün kala Han Tea Jin, Oh Hae Young’a seni yemek yerken görmeye dayanamıyorum diyerek terk etmiştir.

Kendisini çok kötü hisseden Oh Hae Young ,Han Tea Jin’den kendisinden ayrılanın kendisi olduğunu söylemesi için rica eder. Ve bu şekilde ilişkileri biter.

another miss oh-2
another miss oh-2

Eric Mun: Park Do-kyung karakterini canlandırmaktadır. İşinde çok başarılı bir ses yönetmenidir. Kardeşleri ile beraber yaşamaktadır. Sert ve soğuk bir kişiliği vardır. Yaralı bir adamdır. Bir kadınla evlenecekleri gün kadın onu terk eder ve nikaha gelmez. 

Park Do-Kyung, neden terk edildiğini bilmeden, bu duruma fazlasıyla öfke duyarak yaşamaya devam eder. Bu olayı bir türlü unutamayan ve aşırı derecede üzülen Park Do-Kyung, yakın arkadaşlarından birinden bir haber alır eski nişanlısı Oh Hae-young başka birisiyle evlenmek üzeredir.

Öfkeden deliye dönen Park Do-Kyung, onu yaralayan bu kadının adı Oh Hae-Young’dur.  Oh Hae-Young olduğundan emin olmak için hangi liseye gittiği sorar. Park Do-Kyung intikam almak ister ve evleneceği adamın işlerini batırır ve adamın iflas etmesini sağlar.. Lakin bilmediği bir şey vardır uğraştığı adamın evleneceği Oh He-young başka birisidir ve eski nişanlısıyla isim benzerliğinden başka hiçbir benzer yanı yoktur.

Lee Jae-Yoon: Oh Hae-young’un evlenmek üzere olduğu ama bir gün kala ayrıldıkları sevgilisini canlandırmaktadır. Han Tae-jin işlerinin kötü gitmesi yüzünden hapse girmek üzeredir. Evlenmek üzere olduğu nişanlısı Oh Hae-young’a artık kendisini sevmediğini ve yemek yemesine katlamadığını söyleyerek nişanı bozmak istediğini söyler ve ondan ayrılır. Nişanlısını sevmesine rağmen kendisini batmış bir adam olduğundan, nişanlısının iyiliği için bunu yapması gerektiğini düşünür.

another miss oh-3
another miss oh-3

Jeon Hye Bin: dizide diğer Oh Hae-Young karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, diğer Oh Hae-Young’dan daha akıllı, güzeldir. O ve diğer Oh Hae-Young lise yıllarındaki okul hayatında ve aynı zamanda aşk hayatlarında birbirlerinin düşmanıdır.

Günün birinde şans eseri Park Do-kyung ile düğünlerini sabote ettiği Han Te-Jin’in gelin adayı Oh Hae-young ile yolları kesişir. İkisinin de nişanlıları tarafından terk edilmiş olması onları yavaş yavaş bir birlerine yaklaştırır. Lakin bir zaman sonra Oh Hae-young, Park Do-kyung’un evliliklerini sabote eden kişi olduğunu öğrenmesiyle çarşı pazar karışır.

another miss oh-4
another miss oh-4

Another Miss Oh Oyuncuları arasında ki uyum diziyi en üst seviyelere çıkarmış.

Another Miss Oh Konusu

Another Miss Oh Konusu: Dizimizde iki tane Oh Hae-Young vardır, biri güzel olarak nitelendirilen diğeri çirkin olarak nitelendirilen farklı iki kadındır. İkisi de aynı liseye gitmiş ve lise hayatları boyunca çirkin olan güzel olan yüzünden sıkıntılar çekmiştir. Kötü kadar ağlarını yıllar geçse de tekrar karşılarına çıkar.

Oh Hae-Young bir yemek şirketinde müdür yardımcısı olarak çalışmaktadır. Çok başarılı bir okul ve iş hayatı yoktur. Ama kendince çaba sarf etmiş ve bu seviyeye gelmiştir. Evlenmelerine bir gün kala sevgilisi tarafından terk edilir. Adam ona onu artık sevmediğini ve yemek yemesine artık tahammül edemediğini söyler.

Böyle bir durumda nikahlarından bir gün önce ayrıldıkları için herkese onun terk ettiğini söylemesini ister. Güçlü durmaya çalışır ve ailesine dahi gerçeği söylemez. Aslında bütün başına gelenler güzel olan Oh Hae-Young yüzünden gelmiştir.

Park Do-kyung güzel olan Oh Hae-Young’un eski sevgilisidir. Evlilik planları yaptıkları sıralarda kendisine hiç bir sebep söylenmeden terk edilir. Park Do-kyung hiç farkında olmadan bizim çirkin Oh Hae-Young’un hayatını mahveder. Kendi sevgilisini başkasıyla evlendiğini zannettiği için kendince intikam almıştır.

Park Do-kyung bir gün geleceği görme yetisine sahip olmaya başlar. Geleceği hakkında gözü önünde sürekli kesitler belirmeye başlar. Bu kesitlerde hiç tanışmadığı bizim çirkin Oh Hae-Young’u görmektedir. Sürekli onu görür ama bu görüntüler bir anı gibidir. Park Do-Kyung daha sonra anılarında ki şekilde kadınla tanışır. Park Do-kyung gelecekte ki görüntülerinin içinde sadece bizim çirkin Oh Hae-Young ile anıları vardır. İkili arasında tatlı bir aşk başlar.

another miss oh-5
another miss oh-5

Another Miss Oh Yorum

İzleyecek Kore dizisi arıyor ve bulamıyor musunuz? Bu dizi kesinlikle tam size göre. Dizinin karakterleri ve hikayesi inanılmaz güzel. En iyi Kore dizileri listelerinde yerini alabilen bir dizi olmuş. En güzel şeyi bir kere klişe bir senaryo yok, çok farklı bir senaryo ile karşı karşıya kaldık. Sizinde izlemenizi tavsiye ederim.

another miss oh-6
another miss oh-6

Kore dizi önerisi: My Secret Romance

Another Miss Oh Fragmanı

https://youtu.be/tXGDJJtzxFQ

Another Miss Oh Fragman

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir