En İyi Kore Dizileri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kore Dizileri
  4. »
  5. My Secret Romance Konusu

My Secret Romance Konusu

Merve Merve -
1179 0
my secret romance kapak

Başrollerinde Sung Hoon, Song Ji-Eun, Kim Jae-Young gibi önemli isimler yer almaktadır. My Secret Romance konusu kadar, oyuncuların performansı da çok beğenilmiştir. Dizi 13 bölümden oluşmaktadır. Netflix Kore dizileri arasında yer almaktadır.

My Secret Romance-1
My Secret Romance-1

My Secret Romance Oyuncuları ve Karakterleri

Sung Hoon: Zengin bir holding sahibi adamın tek oğlu olan Cha Jin-Wook karakterini canlandırmıştır. Uzun süreli aşka inanmayan Cha Jin-Wook kısa süreli aşk adamı olan çapkın bir karakterdir. Durum böyle devam ederken adı bir kadınla skandala karışır.

Bu durum babasını çok sinirlendirmiştir, oğlunun aklı başına gelmesi için onu beş parasız bir şekilde tatil köylerinden birinde çalışmaya gönderir. Gönderdiği o otel Jeju Adasındadır ve burada Lee Yoo-Mi ile karşılaşır.

Song Ji-Eun: Hayatı monoton giden bir beslenme uzmanı olan Lee Yoo-Mi karakterini canlandırmaktadır. Lee Yoo-Mi üniversite de diyetisyenlik eğitimi aldığı dönemde annesinin düğünü için  Jeju Adası’nda bir otele gider orada Cha Jin-Wook ile karşılaşır. Güney Koreli kız grubu olan Secret’ın bir üyesidir.

Kim Jae‑young: Jung Hyun‑tae bir kitap cafe işletmekten genç bir adamı canlandırmaktadır. Aynı zamanda ünlü bir yazardır. Lee Yoo-Mi ile uzun zamandır tanışmaktadırlar. Yıllardır ona platonik bir şekilde aşıktır.

Jeong Da-sol: Joo Hye-Ri erkekler tarafından çok beğenilen genç ve güzel bir sunucudur. 10 yıldır Cha Jin-Wook’tan hoşlanmaktadır ve evleneceklerini düşünmektedir. Fakat işler istediği gibi gitmez.

My Secret Romance-2
My Secret Romance-2

My Secret Romance Konusu

My Secret Romance dizisinde, oldukça çapkın olan Cha Jin-Wook zengin bir ailenin tek varisidir. Aynı zamanda kibirli ve bencil bir adamdır. Uzun süreli aşka inanmayan Cha Jin-Wook’un adı bir kadınla skandala karışması üzerine babası tarafından kendi otellerinden birine çalışmaya göndermiştir. Otelde Lee Yoo-Mi ile tuhaf bir şekilde karşılaşıp dururlar ve birbirlerine sinir olurlar.

Kız otelden ayrılmış evine dönmek için durakta beklerken Cha Jin-Wook arabayla önünden geçer. Lee Yoo-Mi’yi de arabaya alır ikili yolda giderken birden araba bozulur, geceyi bir kumsalda birlikte geçirmek zorunda kalırlar. Kumsalda birlikte alkol içerler sonrasında, birbirinden etkilenen bu ikili, tek gecelik bir ilişki yaşarlar. Cha Jin Wook sabah uyandığında, Lee Yoo Mi çoktan oradan ayrılmıştır. Yaşadığı bu olay Cha Jin Wook’u çok etkiler, Lee Yoo Mi’yi aklından çıkaramaz.

My Secret Romance-3
My Secret Romance-3

Aradan üç yıl geçmiştir kızımız artık bir beslenme uzmanı olmuştur. Cha Jin Wook ise sadece işine odaklanan artık çapkın olmayan sadece işiyle ilgilenen biri haline gelmiştir. Eski halinden eser kalmamıştır. Aklı hala Jeju adasında karşılaştığı o kızdadır.

Cha Jin Wook’un şirketinin kafeteryasına yeni bir beslenme uzmanı alınmıştır. İkilimiz yıllar sonra ilk kez burada karşılaşırlar ve işler karışmaya başlar. Beslenme uzmanı kızımız, çalıştığı şirketin başkanı Cha Jin Wook ile bir dizi yanlış anlamanın içine sürüklenir. Üstelik geçmişte bu adamla yatmış olduğu ortaya çıkar.

My Secret Romance-4
My Secret Romance-4

My Secret Romance Yorum

My Secret Romance Kore dizisi, romantik komedi türünde fazla bir olayı olmayan entrikalarla dolu olmayan, bütün aşk klişelerini barındırdığı halde kesinlikle izlenmeye değer bir diziydi. Başrol erkeğimizin yakışıklılığı ve başrol kızımızın güzelliği diziyi bir çırpıda bitirmenize yardımcı oluyor. Dizinin en renkli karakteri kesinlikle enteresan takım elbiseleriyle Sekreter Jang Woo Jin’di. Bu adamın sahneleri çok komikti. Ve sevgilisiyle de aşırı uyumlu bir çiftlerdi. Dizinin senaryosu yan rollerle güzel desteklenmişti.

Dizi sıradan bir konu ve senaryo üzerine kurulmuş olmasına rağmen oyuncuların birbiri ile tutan kimyası ve uyumu diziyi sonuna kadar izlettiriyor. Finali güzel olan Kore dizilerindendi. Dizinin müzikleri bayağı iyiydi.

My Secret Romance-5
My Secret Romance-5

Dizi zengin erkek fakir kız klişesini de içinde barındırıyordu. Başrol oyuncusu Sung Hoon‘u ilk kez My Love dizisinde izlemiştim ve çok sevmiştim. İzlenmesi gereken diğer dizilerini ararken Oh My Venüs dizisi ile karşılaştım onu da izledim ve çok beğendim. Ama kesinlikle en sevdiğim dizisi olarak My Secret Romance dizisi oldu. Dizinin romantik sahnelerine bayıldım.

Diziyi izlerseniz pişman olacağınızı düşünmüyorum. Gerçekten çok keyif alacağınız, tatlı bir dizi. Özellikle Sung Hoon’a izleyip hayran olma garantili bir diziydi.

Kim Woo-Bin severler için hazırladığımız yazıyı okumak için: Kim Woo-Bin Dizileri.

My Secret Romance Fragmanı

My Secret Romance Fragman
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir