En İyi Kore Dizileri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyuncular
  4. »
  5. Kim Woo-Bin Dizileri-Filmleri-Özel Hayatı

Kim Woo-Bin Dizileri-Filmleri-Özel Hayatı

Merve Merve -
609 0
kim_woo_bin kapak

Kim Woo-Bin Kimdir?

Kim Woo-Bin, ilk olarak Kim Hyun-Joong adıyla çıkış yapmıştır ama 2011’in sonlarında adını Kim Woo-Bin olarak değiştirmiş ve kariyerine bu isimle devam etmiştir. Kim Woo-Bin, modellik yaptığı günlerde tanıştığı Lee Jong-Suk ile yakın arkadaştır. Onların gerçek hayattaki arkadaşlıkları gençlik dizisi “School 2013” olmak üzere bir çok projede birlikte yer almalarını sağlamıştır.

Güney Koreli aktör ve model olan Kim Woo Bin (Kim Hyun Joong), 2009 yılında model olarak çıkış yapsa da, oyunculuk eğitimi aldı ve oyuncu oldu. Günümüzde Kim Woo Bin’in oyunculuğu oldukça beğeniliyor.

Kim-Woo-Bin-1
Kim-Woo-Bin-1

Kim Woo-Bin Boyu ve Kilosu Kaçtır?

Kim Woo-Bin 187 boyunda ve 78 kg’dir.

Kim Woo-Bin Burcu Nedir?

Kim Woo-Bin Yengeç burcudur.

Kim Woo-Bin Sevgilisi ve Özel Hayatı?

Kim Woo Bin’in kendisinden bir yaş büyük olan model Yoo Ji-Ahn ile modellik yaptığı günlerde tanıştığı ve 2 yıldır beraber oldukları ajansı SidusHQ tarafından Eylül 2013 yılında doğrulandı. İkilinin Mayıs 2014 tarihinde dört ay önce ayrıldıkları açıklandı.

Kim Woo-Bin’in kendisi gibi oyuncu olan ve kendisinden 5 yaş büyük Shin Min-Ah ile 2015 yılın Ocak ayının başlarında bir moda markası olan Giordano’nun çekimlerine model olarak katıldıklarında arkadaş oldukları ve 2015 yılının Mayıs ayında çıkmaya başladıkları ajansları tarafından 22 Temmuz 2015 tarihinde onaylandı.

Kim Woo-Bin Kanseri yendi mi?

Kim Woo-Bin’e 24 Mayıs 2017 tarihinde nazofarenks (Üst Yutak) kanseri teşhisi konduğu açıklandı. Kim Woo-Bin Kanseri yendi mi? sorusunun cevabı merak edilmektedir. Evet Kim Woo-Bin kanseri yendi ve setlere geri döndü.

Kim Woo-Bin En İyi Dizileri?

Kim-Woo-Bin-2
Kim-Woo-Bin-2

The Heirs: Kim Woo-Bin Dizileri arasında ilk izlediğim dizi The Heirs’tı. The Heirs Lee Min Ho ve Park Shin He, Kim Woo-Bin gibi sevilen oyuncuları başrollerde bir araya getiren bir diziydi. The Heirs dizisinin baş karakterleri olan Kim Tan ve Cha Eun Sang’ın tesadüf eseri tanışmasıyla olaylar başlıyor.

Koca bir imparatorluğun varisi olan ama ailesi tarafından dışlanan Kim Tan, Amerika’ya gönderiliyor. Bir zamanlar Kim Tan ile yakın arkadaş olan Young Do(Kim Woo-Bin), Cha Eun Sang’a aşık. Aynı zamanda Rachel’ın abisi ve lüks oteller zincirinin de mirasçısı. IQ’su 150 olan Choi Young Do zeki bir çocuk olmasına rağmen daha çok çevresindekilere verdiği zararlarla tanınıyor. Dizinin detaylı anlatımı için sitemizde ki The Heirs Konusu adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Kim-Woo-Bin-3
Kim-Woo-Bin-3

Uncontrollably Fond: Kim Woo-Bin’in ilk başrol olduğu dizidir. Shin Joon-Young (Kim Woo-bin) ve No Eul (Bae Suzy) ayrılığı daha çocukken tatmış kalpleri kırık iki küçük çocuk. Yıllar sonra iki yetişkin birey olarak tekrar karşılaşırlar. Shin Joon-Young şimdilerin iyi bir aktör ve şarkıcısı aynı zamanda fazlasıyla zeki ve çekici biridir. No Eul ise belgesel yapımcılığı yapmaktadır. Shin Joon-Young beyninde tedavisi mümkün olmayan tümör vardır. Üç aylık ömrü kaldığını öğrenir.

School 2013:  School 2013 lisede bulunan bir sınıfta ki öğrencilerin, sahip oldukları iki farklı eğitim tipine sahip öğretmen ile geçirdikleri, adım adım birbirlerini daha da iyi bir insana dönüştürdükleri ve aralarındaki sorunları iyi yönde çözdükleri bir konuya sahiptir. Kim Woo Bin ise Park Heung Soo adındaki karaktere can vermiştir.

Kim-Woo-Bin-4
Kim-Woo-Bin-4

Vampire Idol: Bu melodromatik gençlik sitcom’unda çaylak bir vampir prens dünya çapında bir pop idol olmaya çalışır.

A Gentleman’s Dignity: Sivri dilli bir mimar olan Kim Do-Jin (Jang Dong-Gun) ve beyzbol takımı hakemi olan otoriter lise öğretmeni Song Yi-Soo (Kim Ha-Neul) ikilisinin arasındaki ilişkiyi anlatan bir dramadır.

Kim Woo-Bin Filmleri?

Master: Jin Hyun – Pil  “One Network” adlı yüksek seviyeli pazarlama şirketine başkanlık etmektedir. Bu şirket tüm Kore’yi kapsayan geniş ağa sahiptir. Entelektüel Suç Soruşturma Şefi Kim Jae – Myung; CEO’lar, politikacılar ve bürokratlar ile derin ve yaygın olduğundan şüphelendiği için Jin’in şirketine bağlıdır.Park Jang – gun ise şirketin BT mimarı ve adeta bilişim beynidir.

Kim Jae – Min; koşul karşılığında Park’ı Tech Hun ve Jin’in gizli defteri hakkındaki bilgileri kendisine verme konusunda ikna eder. Park, patronnu ele vermek ve şirketin devasa gizli fonunu çalmak için plan kurup işbirliği içindeymiş gibi davranır. Jin, polisin ona yaklaştığını öğrenir. Kore’deki planını sona erdirir ve ortağıyla birlikte Park’ı bulmak için suikastçılar işe alır. Kim, Jin’i takip etmekten asla vazgeçmez ancak 6 ay sonra Jin’in cinayetiyle ilgili medyayı saran haberler ülkeyi bir kez daha karıştıracaktır. Aksiyon,suç türündedir.

Kim-Woo-Bin-5
Kim-Woo-Bin-5

Twenty: Oldukça keyifli olan bu komedi; üç arkadaş Chi Ho, Dong Woo ve Gyung Jae hakkındaki benzersiz hikayeyi konu alıyor. Her biri 20 yaşına yeni giren üç arkadaş ellerine geçen yeni fırsatlarla istedikleri çoğu şeyi yapabilir hatta kimi zaman da kargaşaya neden olabilirler.

The Con Artists: Aksiyon, suç, dram türündedir. Film, 40 dakikalık süre içinde Doğu Asya’nın en güvenli gümrüğünden 150 Milyon Dolar çalma girişiminde bulunan teknisyenleri konu almaktadır. Kasa hackerı olan Lee Jİ Hyuk (Kim Woo Bin), çok yetenekli ve kurnaz bir soyguncudur.

Friend 2 (Chingu 2): Aksiyon, dram türündedir. tFilm, 17 yıl sonra Joon Seok’un çetesinin hain yeni lider tarafından ele geçirildiğini öğrenmesinin ardından hapisten çıkmasıyla başlıyor. Joon Seok; gücünü yeniden kazanma planları yaparken bölgenin en güçlü suç örgütü haline gelen daha genç ve daha acımasız gangsterlerin yanı sıra şiddeti sınır tanımayan rakip bir çeteyle karşı karşıya kalır.

Kim-Woo-Bin-6
Kim-Woo-Bin-6

Humanimal: Belgesel türünde bir yapımdır. Tüm dünyada meydana gelen yaşam, ölüm, insanlar ve hayvanlar arasındaki yaşam anılarını içeriyor. Beş bölüm halinde yayınlanan belgesel temalı yapım, hayvanları zevkleri ve çıkarları için öldürmek isteyenlerin ve hayvanları korumak için mücadele edenlerin karşıt hikayelerini anlatıyor.

Kim Woo-Bin’in Aldığı Ödüller:

2015 10. Max Film Ödülleri: En İyi Erkek Oyuncu Ödülü (The Con Artists)
2014 35. Mavi Dragon Film Ödülleri: Popülerlik Ödülü (Friend 2)
2014 51. Grand Bell Ödülleri: Popülerlik Ödülü (Friend 2)
2013 SBS Drama Ödülleri: 10 Yıldız Ödülü (The Heirs) 
2013 8. Asya Model Festivali Ödülleri: Yeni Yıldız Ödülü

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir