En İyi Kore Dizileri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kore Dizileri
  4. »
  5. Her Private Life Konusu

Her Private Life Konusu

Merve Merve -
513 0
her private life

2019 Kore dizileri arasında olan Her Private Life 16 bölümden oluşan, romantik komedi türünde çekilmiş bir dizidir. Her Private Life Konusu bir sanat merkezinde çalışan iki kişinin arasında ki ilişkiyi eğlenceli bir şekilde anlatmaktadır.

Dizi Kim Sung Yeon’un 2007 ‘de yayımlanan bir romanından uyarlanmıştır. Dizi, bir fangirl olan Sung Deok-Mi ve bu fangirl’e gönlünü kaptıran Ryan Gold ’un etrafında dönmektedir. Netflix‘te yayınlanmaktadır.

Her Private Life oyuncuları-başroller
Her Private Life oyuncuları-başroller

Her Private Life Oyuncuları

Her Private Life Oyuncuları arasında Park Min-Young, Kim Jae Wook, Ahn Bo Hyun, Kim Bo-Ra gibi isimler yer alıyor.

Her Private Life Oyuncuları Park Min-Young
Her Private Life Oyuncuları Park Min-Young

Park Min-Young: Sung Deok-Mi karakterini canlandırmaktadır. Sung Deok-Mi, bir sanat müzesinde sergi düzenleyicisi olarak çalışıyor. İşinde başarılı bir kadındır. Aynı zamanda bir müzik grubu üyesi olan Cha Shi-An’ın büyük bir hayranıdır ve bir fangirl olduğunu diğer insanlardan saklamaktadır.

Sung Deok Mi’nin bu hayranlığı yüzünden özel hayatındaki romantik ilişkileri bile son bulmuştur. K-pop grubu üyesine fanlık yapan başrol kızımız, çeşitli etkinliklere, havaalanı çıkışlarına giderek pozlarını çekip editliyor ve ondan fotoğraf bekleyen fanlar ile paylaşıyor.

Her Private Life Oyuncuları-Cha Shi-An
Her Private Life Oyuncuları-Cha Shi-An

Kim Jae Wook: Küçüklüğünde evlat edinilmiş yurt dışında yaşamış ve ressam olan Ryan Gold karakterini canlandırmaktadır. Ünlü ressam olan Ryan Gold bir kaç sene durgun bir dönem geçirir ve resim yapamaz.

Bu zamanı gidermek ve uzun süredir aradığı resimleri toplamak için Amerika’dan Kore’ye geri döner. Soğuk birisidir insanlardan uzak durmayı tercih etmektedir. Sanat merkezine müdür olarak atandıktan sonra hayatı renklenmeye başlar.

Ahn Bo Hyun: Nam Eun Gi karakterini canlandırmaktadır. Sung Deok-Mi’nin en yakınlarından biridir. Çocukluktan beri tanışıyorlar.Sung Deok Mi ile büyüyen Eun Ki Deok Mi’ye karşı platonik aşk beslemektedir. Fan kimliğini bilenler arasına Eun Ki Deok’ta vardır.

Her Private Life-Park Jin Joo
Her Private Life-Park Jin Joo

Park Jin Joo: Lee Sun-Joo karakterini canlandırmaktadır. Sung Deok Mi’nin en yakın arkadaşıdır ve fanlık konusuna ciddi şekilde kafayı takmıştır. Evli ve çocuklu olmasına rağmen fanlığından ödün vermez. Dizinin en tatlı karakteri diyebilirim, arkadaş olarak belki de en iyisinden.

Her Private Life Konusu

Bir sanat müzesinde müdür yardımcısı olan Sung Deok-Mi ,aynı zamanda hayranlığını yaptığı White Ocean grubu idolü olan Shi-An‘ın (One) koyu bir hayranı ve takipçisidir. Öyle ki, etkinliklerinde ve konserlerinde fotoğraflarını çekip, bütün hayranları aynı platformda topladığı bir internet sitesi yönetmektedir.

Hayranlık herkes tarafından güzel ve anlayışla karşılanmadığı için bu kimliğini gizli tutmak zorunda olan Sung Deok-Mi, mesleği ve gizli kimliği(hayran sitesi yönetmesi) arasında sıkıntılar yaşamaya başlar.

Bu süreci herkesten gizli yaşayan Sung Deok-Mi’nin bu durumunu aynı sanat merkezinde çalıştığı kendisinin müdürü olan Ryan Gold fark etmiştir. İkili arasındaki çekişmeler ve Sung DeokMi‘nin gizli kimliği, bu ilişkiye farklı yönler verir ve ortaya eğlenceli bir hikaye çıkar.

Her Private Life Yorum

Her Private Life Yorum yapacak olursam: Başrol kızımız olan Park Min-Young‘u Healer dizisinden beri çok severim. Her oynadığı diziyi mutlaka izlemeye çalışıyorum, kendisini en sevdiğim Koreli kadın oyuncularından bir tanesi hem güzel hem tatlı birisi. Bu dizide de çok sevdim romantik komedilere inanılmaz yakışıyor. Başrol erkeğimiz olan Kim Jae Wook‘u sadece Coffee Prince dizisinde izlemiştim orda yan roldeydi ama duruşunu çok sevmiştim.

Her Private Life Konusu
Her Private Life Konusu

Bu diziyi çok yakışmış donuk suratı soğuk adam rolüne çok iyi gitmiş. Aşık olduktan sonra bu kadar ponçik bir adama dönüşeceği hiç aklıma gelmezdi. Dizimiz Kore hayran gruplarının ne denli hayran dozunu aşabileceği konusunu çok güzel anlatmıştı.

Kore dizilerinde kolay olay örgüsü ve az bölüm sayısı ile insanları kendilerine bağlayan diziler olmasından dolayı her zaman sıkılmadan izleyebiliyorum. Her Private Life dizisi de tam olarak böyle bir diziydi yormadan sıkmadan güzel güzel işlenmişti konular, komedi ve romantizm dozu tam kıvamındaydı.

Ben diziyi severek izledim. Kore dizi severlerin bu diziyi izlemesini tavsiye ederim. Dizi hakkında görüşlerinizi yazının altına yazabilirsiniz.Kore dizisi önerisi: Hotel Del Luna konusu ve oyuncuları hakkında bilgiler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Her Private Life Fragmanı

Her Private Life Fragman

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir