En İyi Kore Dizileri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kore Dizileri
  4. »
  5. Romance is a Bonus Book

Romance is a Bonus Book

Merve Merve -
726 0
Romance is a Bonus Book

2019 yılında yayınlanmıştır. Başrollerini Lee Na-Young ve Lee Jong-Suk paylaşmaktadır. Kore dizileri sadece Kore değil tüm Dünya da izlenmektedir. Bazıları popülerdir bunlardan bir tanesi de Romance is a Bonus Book dizisidir. Bu dizi konu ve oyuncularıyla en sevilen ve en iyi Kore dizileri arasındadır. Romantik komedi türündedir. Netflix dizileri arasında yayınlanmaktadır.

Romance is a Bonus Book Oyuncuları

Lee Na-Young
Lee Na-Young

Lee Na-Young: Kang Dani karakterini canlandırmaktadır. Kang Dani eşi tarafından aldatılmış ve ondan boşanmıştır. 37 yaşındadır evlendikten sonra kariyerine ara vermiştir. Boşanması ile birlikte maddi anlamda sıkıntıya girer. Kang Dani evlenmeden önce işinde kariyer yapmış birisiydi.

İyi bir eğitim almış reklamcılık sektöründe tanınmış biriyken evlenmesiyle beraber bu sektörden 7 yıldır uzak kalmıştır. 7 yıl ara vermesi ve 37 yaşında olmasından dolayı hiç bir reklam şirketinde yeniden iş bulamamıştır.

Eski eşiyle zor günler geçirmiş güç bela bir ev almaya çalışmışlardır, almaya çalıştıkları o evde kalıyordur ama an itibariyle yıkılmak üzere olan terkedilmiş evde su ve elektrik olmadan yaşamaya çalışmaktadır. Maddi olarak eğitimini ve deneyimini kullanmadığı sıradan bir sürü farklı part-time işlerde çalışarak kızının okul masraflarını karşılamak için uğraşmaktadır.

Bu işlerden birisi çocukluktan beri arkadaşı olan Cha Eun Ho‘nun evini temizlemektir. Arkadaşı ondan birisini bulmasını ister ama işe ihtiyacı olduğu kendisi yapmaktadır. Bundan arkadaşı Cha Eun Ho’nun haberi yoktur. Cha Eun Ho, Kang Dani’in yakın arkadaşıdır 20 yıldır yakın arkadaşlardır birbirlerini göremeseler de sürekli irtibat halindelerdir.

Lee Jong-Suk
Lee Jong-Suk

Lee Jong-Suk: Cha Eun Ho karakterini canlandırmaktadır. Cha Eun-Ho çalıştığı şirketin en başarılı, zeki, çalışkan editörüdür. Çok yakışıklı ve başarılı olduğundan gözler hep onun üzerindedir. İşi konusunda çok disiplinli biri olan Cha Eun-Ho reel hayatta gayet cana yakın sevimli bir karakterdir. Kang Dani ile bağlantısı küçüklükten gelmektedir.

Kang Dani, Cha Eun-Ho’yu küçükken bir kazadan kurtarmış ve kurtarırken kendisi ağır yaralanmıştır. Uzun süre hastane de tedavi olmak zorunda kalmıştır. Cha Eun-Ho bu olaydan sonra hep Dani’nin yanında olmuştur. Fakat yolları bir süre sonra ayrılmıştır.

Seo Young-Ah (Kim Sun-Young): Kang Dani ve Cha Eun-Ho’nun çalıştığı yayıncılık şirketinde ki pazarlama departmanının yöneticisidir. Lee Seung-Won ile evlidir aynı yerde çalışıyorlar bir kızları var aralarındaki ilişkiyi izlemek güzeldi.

Wi Haa-Joon(Ji Seo-Joon): Kayıp babasını aramaktadır ve babasıyla ilgili sorunları çözmeye kararlı ünlü bir kitap tasarımcısıdır. Kang Dani’den hoşlanmaktadır. Güler yüzlü, yardımsever, hem sanattan hem edebiyattan anlayan güzel bir karakterdi.

Jung Yoo Jin (Song Hae Ri): Yayıncılık şirketinde yeni işe alınanların eğitmenidir. Kang Dani’yi de eğitmiştir. Cha Eun Ho’nun uzun zamandır hayranıdır ondan hoşlanmaktadır.

Wi Haa-Joon- Jung Yoo Jin
Wi Haa-Joon- Jung Yoo Jin

Romance is a Bonus Book Konusu

Konumuz Kang Dani’nin evsiz kalmasıyla başlıyor. Cha Eun-Ho’nun temizlik işlerinde gizlice çalışan Dani evsiz kaldıktan sonra bu evde gizli bir şekilde kalmaya başlıyor. Kendi yetenekleri ve deneyimleri ile ilgili iş bulamayan Kang Dani, özgeçmişi hakkında yalan söyleyerek, yani iyi bir üniversite de okuduğunu saklayarak Cha Eun-Ho’nun çalıştığı yayınevinde işe başlar.

Birlikte çalışmaya başlayan Cha Heun Ho ve Kang Dani daha yakın olma ve belki de birbirlerine olan sevgilerini ön plana çıkarma fırsatı buldular. Kang Dani’nin gözleri Eun Ho’nun duygularına ve kendi duygularına karşı açılmaya başlar. 

Romance is a Bonus Book Yorum

Romance is a Bonus Book kitaplar içinde geçen, insanı keyiflendiren ,sımsıcak hikayesiyle tatlı k-drama dizisidir. Ofis ortamları karakterler yan oyuncular çok mükemmeldi.  İzlediğimiz Cha Eun-Ho ile Kang Dani aşkının yanında ofisteki herkesin de ayrı birer hikayenin olması çok iyiydi. Dizi içindeki kitaplardan alıntılar, karakterler, konu itibariyle gerçekten güzel bir diziydi.

Lee Jong Suk aşık adam rolünde mükemmel oynuyor. Hem gerçekten çok iyi bir oyuncu hem de çok uyumlu birisi başrol kadınımızla kimyaları yaş farkı olmasına rağmen çok tutmuştu.

Romance is a Bonus Book
Romance is a Bonus Book

Lee Jong-Suk dizileri sevenler için dizi önerim: W Two Worlds: Bir Webtoon Hikayesi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Romance is a Bonus Book Fragmanı

Romance is a Bonus Book Fragman

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir