En İyi Kore Dizileri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kore Dizileri
  4. »
  5. Why Secretary Kim Konusu-Oyuncuları

Why Secretary Kim Konusu-Oyuncuları

Merve Merve -
546 0
Why Secretary Kim Konusu

2018 Kore dizilerinden biri olan Why Secretary Kim diğer adıyla What’s Wrong with Secretary Kim dizisi 16 bölümden oluşmaktadır. Romantik komedi türünde çekilmiştir. Why Secretary Kim konusu kendini beğenmiş bir kişiliğe sahip başkan yardımcısı ve işinde oldukça başarılı olan sekreteri arasında ki ilişkiyi anlatmaktadır.

Başrolleri arasında Park Seo Joon ve Park Min Young vardır. En iyi Kore Romantik Komedi dizileri arasında yer almaktadır. Jung Kyung-Yoon’un ‘Kimbiseoga Wae Geureolgga’ adlı romanından uyarlanmış bir dizidir.

Why Secretary Kim Oyuncuları

Why Secretary Kim Oyuncuları
Why Secretary Kim Oyuncuları

Why Secretary Kim Oyuncuları arasında Park Seo Joon ile Park Min Young vardır, bu ikiliyi genelde romantik komedi dizilerinden tanımaktayız, ikisi de Kore’nin ünlü aktörlerindendir.

Why Secretary Kim Oyuncuları-Park Seo Joon
Why Secretary Kim Oyuncuları-Park Seo Joon

Park Seo Joon: Kendini beğenmiş, ukala, oldukça yakışıklı bir patron olan Lee Young Joon karakterini canlandırmaktadır. Başkan yardımcısı konumunda olan Lee Young Joon, küçükken bir travma yaşamıştır ve bu travma sonucu korkuları oluşmuştur. Bu durum onu oldukça rahatsız etmektedir. Korkularını sadece 9 yıllık sekreteri olan Sekreter Kim Mi-Soo ile paylaşabilmektedir. Sekreteri olan Kim Mi-Soo’dan hoşlandığını sonradan anlayacaktır.

Why Secretary Kim Oyuncuları-Park Min Young
Why Secretary Kim Oyuncuları-Park Min Young

Park Min Young: Kim Mi-Soo karakterini canlandırmaktadır. Lee Young Joon’un 9 yıldır sekreterliğini yapmaktadır. Güler yüzlü, sevecen, sıcakkanlı Kim Mi-Soo küçükken yaşadığı ancak tamamen hatırlayamadığı travma nedeniyle zor günler geçirmiştir. Babasının çok borcu vardır. Ailesi ve kardeşleri için kendini feda edip okulunu bırakmak zorunda kalmış ve Lee Young Joon’un sekreterliğini yapmaya başlamıştır.

Lee Tae-Hwan: Lee Young-Joon’un abisi olan Lee Sung-Yeon karakterini canlandırmaktadır. Ünlü bir yazardır ve kitapları çok satanlar arasındadır. Kardeşi dışında herkes onun çok sempatik biri olduğunu düşünmektedir. Bunun nedeni aynı kadından hoşlanmalarıdır.

Chansung: Go Gwi-Nam karakterini canlandırmaktadır. Lee Young-Joon’un ailesine ait ünlü bir şirkettin çalışanıdır.

Why Secretary Kim Konusu

Why Secretary Kim Konusu; Soğuk ve kendini beğenmiş bir kişiliğe sahip ve çalıştığı aile şirketinde başkan yardımcısı olan Lee Young-joon ile başarılı, işine özen gösteren Kim Mi-So arasında geçen aşk hikayesini anlatmaktadır.

İşinde mükemmeliyeti arayan patronunu memnun edebilen tek kişi olan Kim Mi-So’dur. Küçükken yaşadığı bir trajedi yüzünden korkuları olan ve bu korkularını sadece 9 yıllık sekreteri olan Sekreter Kim Mi-Soo ile paylaşabilen Lee Young-joon kötü bir haber alır. Kim Mi-Soo mükemmel bir sekreterdir işini herkesten daha iyi yapmaktadır. Fakat bir gün çok çalıştığı için hayatını ertelediğini fark etmiş ve bu durumdan çok sıkılmıştır.

Bu yüzden sekreter Kim Mi-Soo işi bırakmak istemektedir. Lee Young-joon ise asla sekreterini kaybetmek istemiyordur ve bu yüzden elinden geleni yapmak ister ve bunu yaparken ona karşı hissettiği duyguları anlamaya başlar.

Why Secretary Kim-başroller
Why Secretary Kim-başroller

Why Secretary Kim Yorum

Why Secretary Kim dizisi izlerken büyük keyif aldığım dizilerden biri oldu. Park Seo-Joon başlangıçta sert soğuk patron rolünü çok iyi oynamıştı ve sonrasında mükemmel aşık rolünü de onu romantik komedilerde izlemeyi seven büyük bir kitle olduğuna inanıyorum ve bende onlardan biriyim.

Başrol kızımız olan Park Min Young’un olduğu her diziyi her zaman çok sevdim, verdiği enerjiyi alamayan biri yoktur diye düşünüyorum. Çoğumuz Park Min Young’u Healer dizisi ile tanıdık ve onu çok sevdik. Bu ikilimiz romantik komedi türünde ki bu dizimize tam oturmuş. Ofiste geçen diziler genelde birbirine benze bu dizimiz onlardan biraz farklıydı. İzlediğim ofis dizileri arasında en sevdiğim dizi kesinle buydu. Başrollerinde sevdiğim iki insanın olması bunda büyük bir etmen olabilir tabi..

Dizinin konusunu biraz basit anlatsam da dinin içinde ki detayları vermemek için bu kadar anlatabildim. Dizi bence kesinlikle en iyi romantik komedi Kore dizileri arasına girer. Diziyi izlemekte tereddüt eden birileri varsa hiç düşünmeden diziye başlayın derim bu sadece başrolleri izlemek için bile değer. Dizi içinizi ısıtacak, sevimli bir dizi kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim.

Why Secretary Kim yorum
Why Secretary Kim yorum

Kore dizisi önerisi: City Hunter dizi hakkında ayrıntılı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Kore dizisi önerisi için yorum bırakabilirsiniz.

Why Secretary Kim Fragmanı

Why Secretary Kim Fragmanı
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir